kapital nieruchomości - logo

+48 575 739 839

biuro@kapitalnieruchomosci.pl

a

Nasza oferta

  /  Nasza oferta

Specjalizujemy się w sprzedaży nowopowstałych mieszkań na rynku pierwotnym, który oznacza nic innego jak mieszkania oferowane w ramach inwestycjach deweloperskich. Transakcja sprzedaży odbywa się w takim przypadku z udziałem Klienta oraz dewelopera i objęta jest rękojmią sprzedawcy.

Rynek wtórny to obrót mieszkań gotowych, często już zamieszkałych przez obecnych właścicieli. W naszym biurze można zarówno zaoferować mieszkanie na sprzedaż, ale także nabyć je za naszym pośrednictwem.

Kapital Nieruchomości wspiera także w wynajęciu nieruchomości a także oferuje lokale do wynajęcia. To bardzo korzystna opcja dla dwóch stron.

W Kapital Nieruchomości wspieramy zarówno inwestorów, jak i osoby rozpoczynające swoją aktywność na rynku nieruchomości. Oferujemy usługę wsparcia przy inwestowaniu w nieruchomości.

Poszukujemy za zlecenie naszych Klientów nieruchomości, w tym działek na cele budowlane. Zajmujemy się kompleksową obsługą projektów deweloperskich

Obsługa procesu deweloperskiego jest dla Kapital Nieruchomości jedną z wiodących specjalizacji. Dotychczasowe wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości pozwala nam na prowadzenie inwestycji deweloperskich praktycznie w każdej skali i na każdym jej stadium

W Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna zajmujemy się także wsparciem prawnym zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych.

Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna specjalizuje się w opracowaniu i opiniowaniu projektów umów związanych z ogólnie pojętym rynkiem nieruchomości oraz realizacją inwestycji.

Na potrzeby Inwestorów, Deweloperów opracowujemy analizy rynku nieruchomości wraz z analizą popytu i podaży, preferencjami Klientów, otoczeniem biznesowym.

Kapital Nieruchomości to także usługi wsparcia marketingowego polegające w szczególności na monitoringu, doradztwie bądź prowadzeniu działań marketingowych i PR w zakresie związanym z rynkiem nieruchomości.

Dzięki współpracy z wieloma podmiotami uczestniczącymi w procesie zakupu, sprzedaży i najmie nieruchomości oraz dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży nieruchomości, wyłoniliśmy z rynku sprawdzonych partnerów, dzięki którym aranżacja lub wykończenie nabytej nieruchomości będzie łatwiejsze a na pewno sprawniejsze, zaoszczędzając cenny czas. Zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów oferty.

Z udziałem naszych partnerów pomagamy w uzyskaniu finansowania na zakup nieruchomości.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Skontaktuj się z nami

    Informujemy, iż Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna Katarzyna Augustyniak (Kapital Nieruchomości) z siedzibą we Wrocławiu przy al. Jana Matejki 2c lok 3 będzie administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych w wypełnionym formularzu kontaktowym (Dane osobowe). Kapital Nieruchomości będzie przetwarzać Pani/Pana dane osobowe w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane za pośrednictwem formularza oraz w celu archiwizacji niniejszego zgłoszenia, jednak nie dłużej niż jest to niezbędne do realizacji celów, w których dane te są przetwarzane. Informujemy, iż przysługuje Pani/Panu prawo do poprawiania Danych Osobowych oraz dostępu do nich. Podanie Danych Osobowych jest dobrowolne.

    You don't have permission to register