kapital nieruchomości - logo

+48 575 739 839

biuro@kapitalnieruchomosci.pl

a

Obsługa procesu deweloperskiego

  /  Obsługa procesu deweloperskiego

Obsługa procesu deweloperskiego jest dla Kapital Nieruchomości jedną z wiodących specjalizacji. Dotychczasowe wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości pozwala nam na prowadzenie inwestycji deweloperskich praktycznie w każdej skali i na każdym jej stadium – począwszy od zakupu nieruchomości, do jej zabudowy i sprzedaży lokali.

Efektem współpracy z Nami jest wsparcie Deweloperów już począwszy od pozyskania gruntu, przez współpracę z podmiotami współuczestniczącymi (architekci, inżynierowie, agencje marketingowe, banki), po sprzedaż mieszkań i przekazanie w zarządzenie wspólnoty mieszkaniowej.

Więcej szczegółowych informacji znajduje się w zakładce DLA DEWELOPERÓW.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Skontaktuj się z nami

Informujemy, iż Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna Katarzyna Augustyniak (Kapital Nieruchomości) z siedzibą we Wrocławiu przy al. Jana Matejki 2c lok 3 będzie administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych w wypełnionym formularzu kontaktowym (Dane osobowe). Kapital Nieruchomości będzie przetwarzać Pani/Pana dane osobowe w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane za pośrednictwem formularza oraz w celu archiwizacji niniejszego zgłoszenia, jednak nie dłużej niż jest to niezbędne do realizacji celów, w których dane te są przetwarzane. Informujemy, iż przysługuje Pani/Panu prawo do poprawiania Danych Osobowych oraz dostępu do nich. Podanie Danych Osobowych jest dobrowolne.

To nas wyróżnia

Bezpieczeńśtwo
Profesjonalizm
Kompleksowość
Skuteczność
Kancelaria prawna
Minimum formalności