kapital nieruchomości - logo

+48 575 739 839

biuro@kapitalnieruchomosci.pl

a

Obsługa procesu deweloperskiego

  /  Obsługa procesu deweloperskiego

Obsługa procesu deweloperskiego jest dla Kapital Nieruchomości jedną z wiodących specjalizacji. Dotychczasowe wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości pozwala nam na prowadzenie inwestycji deweloperskich praktycznie w każdej skali i na każdym jej stadium – począwszy od zakupu nieruchomości, do jej zabudowy i sprzedaży lokali.

Efektem współpracy z Nami jest wsparcie Deweloperów już począwszy od pozyskania gruntu, przez współpracę z podmiotami współuczestniczącymi (architekci, inżynierowie, agencje marketingowe, banki), po sprzedaż mieszkań i przekazanie w zarządzenie wspólnoty mieszkaniowej.

Więcej szczegółowych informacji znajduje się w zakładce DLA DEWELOPERÓW.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Skontaktuj się z nami

Informujemy, iż Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna Katarzyna Augustyniak (Kapital Nieruchomości) z siedzibą we Wrocławiu przy al. Jana Matejki 2c lok 3 będzie administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych w wypełnionym formularzu kontaktowym (Dane osobowe). Kapital Nieruchomości będzie przetwarzać Pani/Pana dane osobowe w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane za pośrednictwem formularza oraz w celu archiwizacji niniejszego zgłoszenia, jednak nie dłużej niż jest to niezbędne do realizacji celów, w których dane te są przetwarzane. Informujemy, iż przysługuje Pani/Panu prawo do poprawiania Danych Osobowych oraz dostępu do nich. Podanie Danych Osobowych jest dobrowolne.

To nas wyróżnia

Bezpieczeńśtwo
Profesjonalizm
Kompleksowość
Skuteczność
Kancelaria prawna
Minimum formalności
You don't have permission to register