kapital nieruchomości - logo

+48 575 739 839

biuro@kapitalnieruchomosci.pl

a

Wsparcie marketingowe na rynkach nieruchomości

  /  Wsparcie marketingowe na rynkach nieruchomości

Kapital Nieruchomości to także usługi wsparcia marketingowego polegające w szczególności na monitoringu, doradztwie bądź prowadzeniu działań marketingowych i PR w zakresie związanym z rynkiem nieruchomości.

Wspieramy już od początku procesu sprzedaży, poprzez ocenę projektów mieszkaniowych wraz z dalszymi sugestiami i wytycznymi, tak aby produkt odpowiadał zarówno oczekiwaniom rynkowym, jak i sprzedażowy. Celem naszych działań jest wdrożenie spójnej kampanii marketingowej wraz z produktem mieszkaniowym na rynek oraz w kierunku dodatkowego wsparcia przy jego sprzedaży.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Skontaktuj się z nami

Informujemy, iż Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna Katarzyna Augustyniak (Kapital Nieruchomości) z siedzibą we Wrocławiu przy al. Jana Matejki 2c lok 3 będzie administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych w wypełnionym formularzu kontaktowym (Dane osobowe). Kapital Nieruchomości będzie przetwarzać Pani/Pana dane osobowe w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane za pośrednictwem formularza oraz w celu archiwizacji niniejszego zgłoszenia, jednak nie dłużej niż jest to niezbędne do realizacji celów, w których dane te są przetwarzane. Informujemy, iż przysługuje Pani/Panu prawo do poprawiania Danych Osobowych oraz dostępu do nich. Podanie Danych Osobowych jest dobrowolne.

To nas wyróżnia

Bezpieczeńśtwo
Profesjonalizm
Kompleksowość
Skuteczność
Kancelaria prawna
Minimum formalności