kapital nieruchomości - logo

+48 575 739 839

biuro@kapitalnieruchomosci.pl

a

Wsparcie marketingowe na rynkach nieruchomości

  /  Wsparcie marketingowe na rynkach nieruchomości

Kapital Nieruchomości to także usługi wsparcia marketingowego polegające w szczególności na monitoringu, doradztwie bądź prowadzeniu działań marketingowych i PR w zakresie związanym z rynkiem nieruchomości.

Wspieramy już od początku procesu sprzedaży, poprzez ocenę projektów mieszkaniowych wraz z dalszymi sugestiami i wytycznymi, tak aby produkt odpowiadał zarówno oczekiwaniom rynkowym, jak i sprzedażowy. Celem naszych działań jest wdrożenie spójnej kampanii marketingowej wraz z produktem mieszkaniowym na rynek oraz w kierunku dodatkowego wsparcia przy jego sprzedaży.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Skontaktuj się z nami

Informujemy, iż Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna Katarzyna Augustyniak (Kapital Nieruchomości) z siedzibą we Wrocławiu przy al. Jana Matejki 2c lok 3 będzie administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych w wypełnionym formularzu kontaktowym (Dane osobowe). Kapital Nieruchomości będzie przetwarzać Pani/Pana dane osobowe w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane za pośrednictwem formularza oraz w celu archiwizacji niniejszego zgłoszenia, jednak nie dłużej niż jest to niezbędne do realizacji celów, w których dane te są przetwarzane. Informujemy, iż przysługuje Pani/Panu prawo do poprawiania Danych Osobowych oraz dostępu do nich. Podanie Danych Osobowych jest dobrowolne.

To nas wyróżnia

Bezpieczeńśtwo
Profesjonalizm
Kompleksowość
Skuteczność
Kancelaria prawna
Minimum formalności
You don't have permission to register