Image Alt

O Nas

  /  O Nas

To nas wyróżnia

Bezpieczeńśtwo
Profesjonalizm
Kompleksowość
Skuteczność
Kancelaria prawna
Minimum formalności

Kapital Nieruchomości - o firmie

Sprzedaż, kupno, wynajem nieruchomości to cały proces czynności, na którym Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna zna się perfekcyjnie.

Naszą domeną jest kompleksowe podejście do potrzeb naszych Klientów, dlatego naszą misją jest oferowanie najwyższej jakości usług w obrocie nieruchomościami i związanym z tym doradztwem prawnym i inwestycyjnym zarówno dla Klientów Indywidualnych, jak i Inwestorów oraz Deweloperów.

Zawsze działamy transparentnie – to nasza gwarancja działania. Umowy, czy dokumenty dotyczące transakcji są zawsze przez nas szczegółowo opiniowane i analizowane.

Kapital Nieruchomości - nasza misja

Skupiamy bardzo dużą uwagę na bezpieczeństwie transakcji, sprawnym działaniu oraz na relacjach z naszymi Klientami i Partnerami Biznesowym, dlatego obrót nieruchomościami dla całego zespołu Kapital Nieruchomości można zastąpić jednym słowem – pasja.

Nie jest tajemnicą, iż Kapital Nieruchomości to wielozadaniowy zespół specjalistów stworzony z doświadczonych doradców ds. nieruchomości, prawników, architektów, specjalistów do spraw marketingu czy inżynierów budownictwa. Tylko w taki sposób jesteśmy w stanie oferować usługi najwyższej jakości, chętnie dzieląc się naszym know-how i wieloletnim doświadczeniem w branży

Działając tylko i wyłącznie w taki sposób jesteśmy w stanie oferować usługi najwyższej jakości, chętnie dzieląc się naszym know-how i wieloletnim doświadczeniem w branży

Niezależnie od tego, czy nasz Klient jest Kupującym nieruchomość, Wynajmującym czy Deweloperem – Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna ma zasoby i doświadczenie, które pozwolą kupić, sprzedać, wynająć, lub zarządzać całym procesem inwestycyjnym w sposób sprawny ale przy tym bezpieczny. Każdorazowo jest to dla Nas wyzwanie, które motywuje Nas do działania!

Założenia Kapital Nieruchomości

Nasza misja

Oferowanie usług w obrocie nieruchomościami i związanym z tym doradztwem prawnym i inwestycyjnym na najwyższym poziomie – zarówno dla Klientów Indywidualnych, jak i Inwestorów oraz Deweloperów.

Nasza wizja

Oferujemy naszym Klientom wyjątkową przestrzeń do życia czy też zainwestowania. Zapewniamy kompleksową obsługę w obrocie nieruchomościami według najwyższych standardów. Bezpieczeństwo i sprawność w działaniu w zakresie usług prawnych, sprzedaży, zakupu czy najmu nieruchomości to nasz cel nadrzędny.

Nasz sukces
 • Doświadczony zespół doradców ds. nieruchomości oraz prawników
 • Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami
 • Sprzedaż, kupno, wynajem nieruchomości
 • Sprawny przebieg transakcji
 • Pozyskanie gruntów pod inwestycje

Wyślij wiadomość

Zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą.
  Administratorem danych jest Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna Katarzyna Augustyniak z siedzibą we Wrocławiu przy al. Jana Matejki 2c lok 3, adres do korespondencji: ul. Jedności Narodowej 41/3E, 50-260 Wrocław, NIP: 8842405925, REGON: 021877994, e-mail: biuro@kapitalnieruchomosci.pl, tel. +48 575 739 839.

  Dziękujemy!

  Otrzymaliśmy Twoją prośbę o kontakt. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej to możliwe. Do usłyszenia!

  Zamknij
  You don't have permission to register