Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz kontaktowy


    Administratorem danych jest Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna Katarzyna Augustyniak z siedzibą we Wrocławiu przy al. Jana Matejki 2c lok 3, adres do korespondencji: ul. Jedności Narodowej 41/3E, 50-260 Wrocław, NIP: 8842405925, REGON: 021877994, e-mail: biuro@kapitalnieruchomosci.pl, tel. +48 575 739 839.

    Kapital Nieruchomości

    ul. Jedności Narodowej 41/3E, 50-260 Wrocław

    Tel: +48 575 739 839

    biuro@kapitalnieruchomosci.pl

    Znajdziesz nas w social media

    Zespół Kapital Nieruchomości

    7503634_male_resized
    Katarzyna Augustyniak

    Radca Prawny

    k.augustyniak@kapitalnieruchomosci.pl +48 577 355 075
    KAPITAL posty (2)
    Agnieszka Kozak

    Kierownik Działu Sprzedaży

    a.kozak@kapitalnieruchomosci.pl +48 570 900 323
    Marika Walkowiak Kapital Nieruchomości
    Marika Walkowiak

    Doradca ds. Nieruchomości

    m.walkowiak@kapitalnieruchomosci.pl +48 570 900 758
    Aneta Walęcka jpg
    Aneta Walęcka

    Doradca ds. Nieruchomości

    a.walecka@kapitalnieruchomosci.pl +48 570 900 579
    Magdalena Piesak
    Magdalena Piesak

    Project Manager

    m.piesak@kapitalnieruchomosci.pl +48 577 355 075
    Hanna Wawrowska.jpg
    Hanna Wawrowska

    Project Management Specialist

    h.wawrowska@kapitalnieruchomosci.pl +48 570 900 621
    KAPITAL posty (3)
    Łukasz Kuśmierek

    Doradca ds. Nieruchomości

    l.kusmierek@kapitalnieruchomosci.pl +48 537 562 209
    KAPITAL posty (6)
    Anna Koronkiewicz

    Doradca ds. Nieruchomości

    a.koronkiewicz@kapitalnieruchomosci.pl +48 503 319 406
    Łukasz Zucniewicz jpg
    Łukasz Zuchniewicz

    Doradca ds. Nieruchomości

    l.zuchniewicz@kapitalnieruchomosci.pl +48 570 900 439
    KAPITAL posty (4)
    Paweł Maciaszek

    Doradca ds. Nieruchomości

    p.maciaszek@kapitalnieruchomosci.pl +48 790 428 271
    Julia-Niedziela
    Julia Niedziela

    Doradca ds. Nieruchomości

    j.niedziela@kapitalnieruchomosci.pl +48 570 903 051
    Kaja Marcinkowska
    Kaja Marcinkowska

    Asystentka Biura

    sekretariat@azlegal.pl 71 720 70 19

    To nas wyróżnia

    Bezpieczeńśtwo
    Profesjonalizm
    Kompleksowość
    Skuteczność
    Kancelaria prawna
    Minimum formalności

    Wyślij wiadomość

    Zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą.




      Administratorem danych jest Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna Katarzyna Augustyniak z siedzibą we Wrocławiu przy al. Jana Matejki 2c lok 3, adres do korespondencji: ul. Jedności Narodowej 41/3E, 50-260 Wrocław, NIP: 8842405925, REGON: 021877994, e-mail: biuro@kapitalnieruchomosci.pl, tel. +48 575 739 839.

      Dziękujemy!

      Otrzymaliśmy Twoją prośbę o kontakt. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej to możliwe. Do usłyszenia!

      Zamknij
      You don't have permission to register