Image Alt

Proces obsługi

  /  Proces obsługi
a

Analiza potrzeb Klienta

Powiedz nam jakiej nieruchomości potrzebujesz

To bardzo ważny etap współpracy – poznanie potrzeb naszych Klientów. Prezentacja dedykowanych ofert to podstawa naszego działania. Krótka rozmowa bądź spotkanie pozwoli nam pozyskać odpowiedź na kluczowe pytanie „jak ma wyglądać wymarzona nieruchomość. Pomimo dostępności do wielu portali ogłoszeniowych, Kapital Nieruchomości oszczędzi czas Klientów na analizę porównawczą oraz wyłoni z tysięcy ogłoszeń te, które spełniać będą oczekiwania naszych Klientów.

Jeżeli nawet nie ma na naszej stronie oferty, której poszukujesz to Kapital Nieruchomości służy pomocą mając dostęp do szerokiej bazy ofert z Dolnego Śląska i nie tylko.

a

Prezentacja oferty

My ją znajdziemy dla Ciebie

W naszych ofertach nieruchomości znajdują się zarówno mieszkania z rynku wtórnego, jak i od deweloperów.

Działamy bardzo przejrzyście i na prostych zasadach. Zawsze dokładamy wszelkich starań aby dobrać ofertę na miarę potrzeb i oczekiwań naszych Klientów, mając przy tym świadomość jak cenny jest ich czas. . W tym celu organizujemy najczęściej od razu kilka prezentacji w krótkich odstępach czasu tak, aby zoptymalizować czas na wybór oferty.

a

Analiza Stanu Prawnego

To fundamentalna zasada naszego działania

Dla większości naszych Klientów zakup mieszkania czy domu to decyzja na długie lata, warto więc aby była to transakcja bezpieczna. Nasz dział prawny analizuje wnikliwie każdą ofertę abyśmy mogli zapewnić naszym Klientom możliwość zakupu z minimalizacją ryzyka.

a

Finansowanie

Wiemy, że Cena to dla klientów to ważny element transakcji

W Kapital Nieruchomości doskonale wiemy, że cena, którą może zapłacić Klient z reguły jest inna, niż ta, której oczekuje Sprzedający. Negocjacje cenowe i wypracowanie warunków transakcji stanowią niezmiernie istotny element procesu sprzedaży. Zawsze służymy pomocą naszym Klientom, nierzadko w przypadku negocjacji, które czasami bywają trudne, bo często oparte na emocjach. Doświadczony doradca z naszego biura wie jak przeprowadzić je w imieniu Klienta, tak aby każda strona transakcji miała możliwość osiągnięcia satysfakcjonujących warunków transakcji.

a

Negocjacje

W czym możemy pomóc?

Zakup nieruchomości to decyzja, której towarzyszy wiele trudnych decyzji, gdzie często najwięcej obaw dotyczy finansowania zakupu nieruchomości. Nie ma nic w tym dziwnego, większość z nas nie dysponuje środkami własnymi na sfinansowanie zakupu i te obawy uznać należy za naturalne. Dzięki współpracy z Kapital Nieruchomości z doświadczonymi doradcami finansowymi pomożemy naszym Klientom w przeanalizowaniu zdolności kredytowej i dostępnych ofert kredytowej dzięki czemu proces decyzyjny będzie z pewnością bardziej analityczny niż tylko emocjonalny. Przykładamy ogromną uwagę do tego, aby nasi Klienci podejmowali decyzje świadomie i do tego w pełnym poczuciu bezpieczeństwa.

Sprawy urzędowe

krok po kroku

Zakup nieruchomości wiąże się, z podpisaniem umowy notarialnej, często poprzedzonej umową kredytową oraz przeprowadzeniem licznych czynności w sądach czy urzędach. . W Kapital Nieruchomości przekazujemy kompendium wiedzy związanej z poszczególnymi etapami jakie składają się na zakup lub sprzedaż nieruchomości. a Nasz dział prawny służy radą, z chęcią wspiera każdego Klienta chociażby przy złożeniu wniosków do ksiąg wieczystych, opiniuje treść aktu notarialnego czy wspiera przy czynnościach urzędowych. Zawsze staramy się być obecni z Klientem podczas zawierania umowy sprzedaży bądź najmu w głównej mierze właśnie po to, żeby móc udzielić odpowiedzi na ważne pytania i służyć wiedzą w tak kluczowej dla każdego z nas czynności zakupu bądź sprzedaży nieruchomości.

Odbiór kluczy

miejsce, w którym się zakochasz

Pomagamy w tym, by była to już najprzyjemniejsza część całego procesu zakupu nieruchomości. Od początku procesu dążymy do tego, aby nasi Klienci mogli zakochać się w swoim nowym domu, mieszkaniu i komfortowo mieszkać przez długie lata. W Kapital Nieruchomości również można skorzystać z usług współpracujących z nami architektów wnętrz oraz z oferty niezależnych firm wykonawczych, którzy będą wsparciem przy remoncie bądź wykończeniu mieszkania.

Satysfakcja naszych klientów to dla nas priorytet

Wyślij wiadomość

Zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą.
    Administratorem danych jest Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna Katarzyna Augustyniak z siedzibą we Wrocławiu przy al. Jana Matejki 2c lok 3, adres do korespondencji: ul. Jedności Narodowej 41/3E, 50-260 Wrocław, NIP: 8842405925, REGON: 021877994, e-mail: biuro@kapitalnieruchomosci.pl, tel. +48 575 739 839.

    Dziękujemy!

    Otrzymaliśmy Twoją prośbę o kontakt. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej to możliwe. Do usłyszenia!

    Zamknij
    You don't have permission to register