Image Alt

Dla Deweloperów

  /  Dla Deweloperów

Pakiet usług do Inwestorów oraz Deweloperów

W Kapital Nieruchomości, po wielu latach doświadczenia zawodowego, zapewniamy świadczenie pełnego pakietu usług związanych z procesem deweloperskim bądź inwestycyjnym.

Obsługa prawna, kadra inżynierska, usługi marketingowe czy też obsługa posprzedażowa to nasza codzienna działalność i to począwszy od analizy opłacalności przedsięwzięcia deweloperskiego przez wyszukanie gruntów, analizę rozwiązań projektowych aż po działania marketingowe i szeroko rozumianą sprzedaż.

Dopasowane portfolio usług

Zespół Kapital Nieruchomości od lat współpracuje z Deweloperami oraz Inwestorami, którzy powierzyli nam swoje zadania Inwestycyjne. Dzięki takiej współpracy deweloperzy zyskują wiele korzyści. Podstawą naszego działania jest zapewnienie bezpieczeństwa całego zadania inwestycyjnego i przeprowadzenie procesu w sposób jak najbardziej korzystny a przede wszystkim kompleksowy i sprawny dla Inwestora

Jesteśmy przekonani, iż nasze dotychczasowe doświadczenie pozwala na wsparcie zarówno w całym procesie realizacji inwestycji, jak i wybranych jego elementów, w zależności od potrzeb i działań, które okażą się niezbędne.

Zespół specjalistów

Wiemy, że dobry projekt to taki, który zakończył się sukcesem i w możliwie najszybszym czasie, dlatego w obrębie naszych działań wyodrębniliśmy wyspecjalizowany zespół:

Dział Handlowy i Marketingowy

Specjalistów Posprzedażowych

Doświadczonych Prawników

Inżynierów Budowy

Doradców Finansowych

Oferowane usługi

a

Pozyskiwanie gruntów

Kapital Nieruchomości wyszukuje grunty pod inwestycje oraz dokonuje pełnej analizy stanu prawnego oraz ocenia atrakcyjność przeznaczenia działki, jej położenie i walory inwestycyjne.

a

Analizy rynkowe oraz studium uwarunkowań

Poddajemy analizie uwarunkowania mocnych i słabych stron inwestycji, oceniamy opłacalność inwestycji oraz analizujemy lokalne uwarunkowania jak i rozwiązania i optymalizacje projektowe.

a

Obsługa Prawna

Zapewniamy pełną obsługę prawną realizacji inwestycji deweloperskich i budowalnych, w tym sporządzanie projektów umów, regulaminów oraz zapewniamy stałe konsultacje prawne.

a

Finansowanie

Udzielamy wsparcia w pozyskaniu finansowania Inwestycji, analizie ofert, skompletowaniu dokumentacji, jak również zapewniamy negocjacje warunków umowy kredytowej.

a

Marketing

Dla inwestycji deweloperskich zapewniamy kompleksową strategię działań marketingowych, włącznie z Brandingiem Inwestycji. Dopasujemy wszystkie niezbędne działa, które wypromują inwestycję i będą wsparciem dla działu sprzedaży.

Sprzedaż

Doświadczony i dedykowany zespół sprzedaży realizuje strategie sprzedażowe oraz zapewnia pełne wsparcie w całym procesie sprzedaży.

Raportowanie

Zapewniamy raportowanie naszych działań w cyklach ustalonych z Klientem, stąd zawsze można weryfikować postępy prac i/lub sprzedaży.

Wyślij wiadomość

Zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą.
    Administratorem danych jest Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna Katarzyna Augustyniak z siedzibą we Wrocławiu przy al. Jana Matejki 2c lok 3, adres do korespondencji: ul. Jedności Narodowej 41/3E, 50-260 Wrocław, NIP: 8842405925, REGON: 021877994, e-mail: biuro@kapitalnieruchomosci.pl, tel. +48 575 739 839.

    Dziękujemy!

    Otrzymaliśmy Twoją prośbę o kontakt. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej to możliwe. Do usłyszenia!

    Zamknij
    You don't have permission to register