kapital nieruchomości - logo

+48 575 739 839

biuro@kapitalnieruchomosci.pl

a

Sprzedaż mieszkań z rynku pierwotnego

  /  Sprzedaż mieszkań z rynku pierwotnego

Specjalizujemy się w sprzedaży nowopowstałych mieszkań na rynku pierwotnym, który oznacza nic innego jak mieszkania oferowane w ramach inwestycjach deweloperskich. Transakcja sprzedaży odbywa się w takim przypadku z udziałem Klienta oraz dewelopera i objęta jest rękojmią sprzedawcy.

W swojej ofercie posiadamy zarówno inwestycje, które obsługujemy jako wyłączne biuro sprzedaży, ale także prezentujemy oferty wiodących deweloperów bądź spółdzielni mieszkaniowych. Klienci korzystający z naszych usług mają w jednym miejscu dostęp do ofert wielu deweloperów, tak aby móc wybrać najlepsze dla siebie miejsce do życia. Zakup mieszkania na rynku pierwotnym wiąże się także (choć nie musi) z kupnem w ramach inwestycji w trakcie realizacji, stąd zdecydowanie warto skorzystać ze współpracy z Kapital Nieruchomości – biura, które przeprowadzi naszych Klientów przez proces zakupu, w tym przez związane z tym meandry prawne. Nasi inżynierowie oferują także pomoc przy odbiorze technicznym, by żadna z usterek nie umknęła uwadze naszych Klientów.

Decydując się na zakup własnego mieszkania, kluczową kwestią staje się wybór między ofertami z rynku pierwotnego i rynku wtórnego. Podczas gdy zakup mieszkania z rynku wtórnego nie generuje większych obaw u klientów, zakup mieszkania z rynku pierwotnego wiąże się z większą ilością wątpliwości potencjalnych zainteresowanych kupnem tego typu nieruchomości. Warto jednak zapoznać się z pozytywnymi aspektami związanymi z zakupem nowego mieszkania we Wrocławiu. Pierwszą kwestią, którą warto poruszyć jest to jak kształtuje się cena zakupu lokalu w nowym budownictwie. Mieszkania na rynku pierwotnym są często nieco tańsze, ponieważ sprzedający nie doliczają do ceny nieruchomości kosztów wykończenia lokali. Kolejnym powodem przemawiającym za zakupem mieszkania na rynku pierwotnym jest standard wykonania budynku. Inwestycje powstające obecnie budowane są według najnowszej technologii a do ich realizacji wykorzystywane są materiały o znacznie lepszej jakości niż przed laty. Silnym argumentem może być także bardziej funkcjonalny układ mieszkań, a także nowoczesne rozwiązania projektowe nowych inwestycji tj. obecność w budynku windy, garażu podziemnego czy też samo ogrodzenie budynku. Bardziej ustawne mieszkania dają zdecydowanie większe możliwości aranżacyjne. W przypadku mieszkań sprzedawanych na rynku pierwotnym zmiany architektoniczne polegające na np. przesunięciu ścian działowych czy połączeniu poszczególnych pomieszczeń nie stanowią większego problemu i mogą być wykonane jeszcze na etapie realizacji prac. Daje to przyszłym lokatorom więcej swobody i niezależności, jeszcze przed odbiorem wymarzonego mieszkania.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Skontaktuj się z nami

Informujemy, iż Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna Katarzyna Augustyniak (Kapital Nieruchomości) z siedzibą we Wrocławiu przy al. Jana Matejki 2c lok 3 będzie administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych w wypełnionym formularzu kontaktowym (Dane osobowe). Kapital Nieruchomości będzie przetwarzać Pani/Pana dane osobowe w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane za pośrednictwem formularza oraz w celu archiwizacji niniejszego zgłoszenia, jednak nie dłużej niż jest to niezbędne do realizacji celów, w których dane te są przetwarzane. Informujemy, iż przysługuje Pani/Panu prawo do poprawiania Danych Osobowych oraz dostępu do nich. Podanie Danych Osobowych jest dobrowolne.

To nas wyróżnia

Bezpieczeńśtwo
Profesjonalizm
Kompleksowość
Skuteczność
Kancelaria prawna
Minimum formalności
You don't have permission to register