kapital nieruchomości - logo

+48 575 739 839

biuro@kapitalnieruchomosci.pl

a

Sprzedaż mieszkań i domów z rynku wtórnego

  /  Sprzedaż mieszkań i domów z rynku wtórnego

Rynek wtórny to obrót mieszkań gotowych, często już zamieszkałych przez obecnych właścicieli. W naszym biurze można zarówno zaoferować mieszkanie na sprzedaż, ale także nabyć je za naszym pośrednictwem.

Korzystając z naszych usług wsparcia przy obrocie nieruchomościami na rynku wtórnym w szczególności dbamy o bezpieczeństwo transakcji. Każda oferta nieruchomości jest sprawdzane pod kątem stanu prawnego czy też jego wartości rynkowej, co pozwala naszym Klientom na spokojny, sprawdzony, a tym samym bezpieczny zakup. Rynek wtóry to także mieszkania urządzone bądź do remontu, tym samym dopasowanie przez naszych doradców oferty pod potrzeby Klienta daje wiele możliwości.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Skontaktuj się z nami

Informujemy, iż Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna Katarzyna Augustyniak (Kapital Nieruchomości) z siedzibą we Wrocławiu przy al. Jana Matejki 2c lok 3 będzie administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych w wypełnionym formularzu kontaktowym (Dane osobowe). Kapital Nieruchomości będzie przetwarzać Pani/Pana dane osobowe w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane za pośrednictwem formularza oraz w celu archiwizacji niniejszego zgłoszenia, jednak nie dłużej niż jest to niezbędne do realizacji celów, w których dane te są przetwarzane. Informujemy, iż przysługuje Pani/Panu prawo do poprawiania Danych Osobowych oraz dostępu do nich. Podanie Danych Osobowych jest dobrowolne.

To nas wyróżnia

Bezpieczeńśtwo
Profesjonalizm
Kompleksowość
Skuteczność
Kancelaria prawna
Minimum formalności
You don't have permission to register