kapital nieruchomości - logo

+48 575 739 839

biuro@kapitalnieruchomosci.pl

a

Profesjonalna obsługa prawna klientów indywidualnych i instytucjonalnych

  /  Profesjonalna obsługa prawna klientów indywidualnych i instytucjonalnych

W Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna zajmujemy się także wsparciem prawnym zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych.

Kancelaria Prawna świadczy nie tylko porady prawne z zakresu prawa w obrocie nieruchomościami, lecz także specjalizuje się w zakresie: prawa cywilnego; postępowań cywilnych (w tym zastępstwa procesowego) ; prawa gospodarczego; prawa rodzinnego; Prawa konsumenckiego; prawa pracy i zabezpieczeń społecznych.

Naszą domeną jest wsparcie przy analizach umów deweloperskich i wszelkich umów występujących w ramach obrotu nieruchomościami.

Więcej szczegółowych informacji znajduje się w zakładce KANCELARIA PRAWNA.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Skontaktuj się z nami

Informujemy, iż Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna Katarzyna Augustyniak (Kapital Nieruchomości) z siedzibą we Wrocławiu przy al. Jana Matejki 2c lok 3 będzie administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych w wypełnionym formularzu kontaktowym (Dane osobowe). Kapital Nieruchomości będzie przetwarzać Pani/Pana dane osobowe w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane za pośrednictwem formularza oraz w celu archiwizacji niniejszego zgłoszenia, jednak nie dłużej niż jest to niezbędne do realizacji celów, w których dane te są przetwarzane. Informujemy, iż przysługuje Pani/Panu prawo do poprawiania Danych Osobowych oraz dostępu do nich. Podanie Danych Osobowych jest dobrowolne.

To nas wyróżnia

Bezpieczeńśtwo
Profesjonalizm
Kompleksowość
Skuteczność
Kancelaria prawna
Minimum formalności