kapital nieruchomości - logo

+48 575 739 839

biuro@kapitalnieruchomosci.pl

a

Profesjonalna obsługa prawna klientów indywidualnych i instytucjonalnych

  /  Profesjonalna obsługa prawna klientów indywidualnych i instytucjonalnych

W Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna zajmujemy się także wsparciem prawnym zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych.

Kancelaria Prawna świadczy nie tylko porady prawne z zakresu prawa w obrocie nieruchomościami, lecz także specjalizuje się w zakresie: prawa cywilnego; postępowań cywilnych (w tym zastępstwa procesowego) ; prawa gospodarczego; prawa rodzinnego; Prawa konsumenckiego; prawa pracy i zabezpieczeń społecznych.

Naszą domeną jest wsparcie przy analizach umów deweloperskich i wszelkich umów występujących w ramach obrotu nieruchomościami.

Więcej szczegółowych informacji znajduje się w zakładce KANCELARIA PRAWNA.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Skontaktuj się z nami

Informujemy, iż Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna Katarzyna Augustyniak (Kapital Nieruchomości) z siedzibą we Wrocławiu przy al. Jana Matejki 2c lok 3 będzie administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych w wypełnionym formularzu kontaktowym (Dane osobowe). Kapital Nieruchomości będzie przetwarzać Pani/Pana dane osobowe w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane za pośrednictwem formularza oraz w celu archiwizacji niniejszego zgłoszenia, jednak nie dłużej niż jest to niezbędne do realizacji celów, w których dane te są przetwarzane. Informujemy, iż przysługuje Pani/Panu prawo do poprawiania Danych Osobowych oraz dostępu do nich. Podanie Danych Osobowych jest dobrowolne.

To nas wyróżnia

Bezpieczeńśtwo
Profesjonalizm
Kompleksowość
Skuteczność
Kancelaria prawna
Minimum formalności
You don't have permission to register