Nowoczesne i prestiżowe apartamenty w Inwestycji „Słoneczna Polana” w Kudowie-Zdrój

Aktualnie w ofercie sprzedaży posiadamy „Etap 1” Inwestycji. Budynek Słonecznej Polany to komfortowe mieszkania z przestronnymi ogrodami, tarasami i balkonami, gdzie planujemy realizację 33 mieszkań, 25 miejsc w garażu podziemnym, 5 komórek lokatorskich oraz 16 indywidualnych miejsc naziemnych, w tym dwa przeznaczone dla osób niepełnosprawnych.

Przewidywany termin realizacji:
II kwartał 2020

Ceny (za m²):

Powierzchnie mieszkań (m²):
od 26,77 do  74 m2

Opis inwestycji

Słoneczna Polana to pierwsza tego typu inwestycja w Kudowie-Zdroju, zlokalizowana w miejscu gwarantującym ciszę i spokój, wyjątkowe widoki i jednocześnie doskonale skomunikowana z centrum miasta. Zadbaliśmy o korespondującą z otoczeniem architekturę oraz przestronne, widokowe mieszkania o podwyższonym standardzie deweloperskim. Dopełnienie stanowi bogata infrastruktura - podziemny garaż, przestronne balkony, tarasy i ogródki czy winda, a także wyjątkowe otoczenie. Nieważne czy lubisz aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu, czy wolisz słodkie lenistwo. Tutaj na pewno znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz Ty i Twoja rodzina. A to wszystko zaledwie kilka minut od centrum miasta!

To inwestycja odpowiadająca na potrzeby miejsca i czasu, a jako alternatywa dla głośnych miast stanowi szansę znalezienia swojego wymarzonego miejsca na ziemi.

Jednocześnie jest to miejsce do zainwestowania i lokaty kapitału. Rosnąca popularność regionu uzdrowisk kłodzkich jest okazją do zakupu mieszkania oraz przeznaczenia apartamentu na wynajem. Przewagą Kudowy-Zdroju jest całoroczny ruch turystyczny i uzdrowiskowy.

W ofercie znajdują się przestronne  mieszkania zlokalizowane na czterech kondygnacjach o powierzchni od 26,77 m2 aż po apartamenty o powierzchni ponad 74 m2, a także miejsca postojowe podziemne i komórki lokatorskie zlokalizowane w garażu podziemnym jak i miejsca postojowe naziemne.

Budynek charakteryzuje się wysokim standardem oraz posiada liczne udogodnienia - garaż podziemny, windę, ogrody lub przestronne balkony i tarasy. Wyższe kondygnacje budynku zapewniają dostęp do pięknych krajobrazów Kudowy-Zdroju t.j. – widoku na Góry Stołowe oraz Wzgórza Lewińskie. Dążymy do tego, aby standard realizacji uwzględniał możliwie najlepsze rozwiązania projektowe i materiałowe.

Lokalizacja

Słoneczna Polana zlokalizowana jest w spokojnej dzielnicy mieszkalnej Kudowy-Zdroju.

Zaledwie chwil dzieli Inwestycję od historycznego Domu Zdrojowego oraz parku z pijalnią wód mineralnych, gdzie z urokliwego otoczenia Inwestycji można przenieść się w uzdrowiskowy, tętniący życiem i przyjemny gwar.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z Biurem Sprzedaży:

Al. Jana Matejki 2c lok 3, 50-333 Wrocław
telefon + 48 577 355 075
info@osiedleslonecznapolana.com 

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania oraz prześlemy niezbędne materiały oraz warunki sprzedaży.

Zapraszamy także na stronę poświęconą Inwestycji:

www.osiedleslonecznapolana.com

 

Kontakt:

tel.: + 48 577355075

al.Jana Matejki 2 c lok 3,
50-333 Wrocław

info@osiedleslonecznapolana.com 

 

 

To jest mój opis

Wyślij wiadomość

Zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą.
    Administratorem danych jest Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna Katarzyna Augustyniak z siedzibą we Wrocławiu przy al. Jana Matejki 2c lok 3, adres do korespondencji: ul. Jedności Narodowej 41/3E, 50-260 Wrocław, NIP: 8842405925, REGON: 021877994, e-mail: biuro@kapitalnieruchomosci.pl, tel. +48 575 739 839.

    Dziękujemy!

    Otrzymaliśmy Twoją prośbę o kontakt. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej to możliwe. Do usłyszenia!

    Zamknij
    You don't have permission to register