Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna

Nowa Inwestycja w Siechnicach!

Twoje kameralne osiedle!

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu kolejną inwestycję realizowaną we współpracy z Biurem Kapital Nieruchomości, składającą się z domków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Zlokalizowana w Siechnicach w sąsiedztwie Błękitnej Laguny!

Opis inwestycji

Zapraszamy do zapoznania się z nowopowstającym osiedlem składającym się z 8 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Inwestycja zlokalizowana jest w kameralnej części Siechnic co gwarantuje ciszę i spokój przy jednoczesnej bliskości miasta. Każdy z domów składa się z przestronnej i komfortowej części dziennej i garażu znajdujących się na parterze oraz nawet 4 pokoi z łazienką na piętrze. Do każdego budynku przynależy duży, indywidualny ogród z możliwością zaaranżowania komfortowego tarasu.

Wszystko to zaledwie kilkanaście minut od centrum Wrocławia!

Domy

W ofercie znajduje się osiem domów w zabudowie bliźniaczej o łącznej powierzchni wynoszącej 134,47 m2 każdy. Komfort w strefie dziennej zapewnia przestrzeń o powierzchni około 60 m2. Do parteru przynależy również garaż o powierzchni 17,27 m2 oraz ogród do wyłącznego korzystania z możliwością zaaranżowania własnego tarasu.

Na piętrze każdego budynku zaprojektowano wygodne i funkcjonalne 4 pokoje oraz łazienką o łącznej powierzchni wynoszącej ok 58 m2, wszystko wykonane w wysokim standardzie deweloperskim zgodnie z  obowiązującymi normami.

Lokalizacja

Inwestycja realizowana jest w cichej i atrakcyjnej części Siechnic w sąsiedztwie domów jednorodzinnych W najbliższym otoczeniu znajduje się kąpielisko wraz z plażą „Błękitna Laguna” oraz kompleks sportowy OSIR-u, stanowiące idealną przestrzeń do rodzinnej rekreacji. Bliskość natury – lasy, wały, jezioro – zachęca do spędzania czasu wolnego na zewnątrz. Miłośników jazdy na rowerze ucieszy fakt, że ok. 1,5 km od osiedla znajduje się rowerowy Singletrack Kotowice.

Nowoczesne osiedle położone kilkanaście minut od centrum Wrocławia.

Kontakt

Zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie, na którym przedstawimy Państwu szczegóły związane z inwestycją oraz do kontaktu za pośrednictwem poczty e-mail lub telefonicznego z Biurem Sprzedaży:

Al. Jana Matejki 2c lok 3, 50-333 Wrocław

Telefon: + 48 575 739 839

E-mail: biuro@kapitalnieruchomosci.pl

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania w zakresie inwestycji.

Wyślij wiadomość

Zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą.
    Administratorem danych jest Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna Katarzyna Augustyniak z siedzibą we Wrocławiu przy al. Jana Matejki 2c lok 3, adres do korespondencji: ul. Jedności Narodowej 41/3E, 50-260 Wrocław, NIP: 8842405925, REGON: 021877994, e-mail: biuro@kapitalnieruchomosci.pl, tel. +48 575 739 839.

    Dziękujemy!

    Otrzymaliśmy Twoją prośbę o kontakt. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej to możliwe. Do usłyszenia!

    Zamknij
    You don't have permission to register