Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna

ODRA PARK – Twoje miejsce we Wrocławiu!

INWESTYCJA „ODRA PARK” – Twoje miejsce we Wrocławiu!

OPIS INWESTYCJI

„Odra Park” to wyjątkowe osiedle położone w kameralnej części Wrocławia, składające się z 14 domów w zabudowie bliźniaczej. Inwestycję wyróżnia kameralny a zarazem nowoczesny projekt architektoniczny z przemyślanym układem wnętrz. Dwupoziomowe budynki składają się z: salonu połączonego z aneksem kuchennym o powierzchni ok. 34m2 z wyjściem na ogród na parterze oraz trzech sypialni, każda z wyjściem na balkon na piętrze. Dwie pełnowymiarowe łazienki zapewnią maksymalny komfort użytkowania. Do każdego budynku przynależy miejsce parkingowe.

Inwestycja zostanie wykonana w wysokim standardzie i przy wykorzystaniu najbardziej nowoczesnych rozwiązań. Do wykończenia zostaną zastosowane materiały budowlane renomowanych producentów. Odra Park to połączenie komfortu i funkcjonalności na najwyższym poziomie.

LOKALIZACJA

Inwestycja Odra Park zlokalizowana jest na Maślicach. Działka, na której zrealizowane zostanie osiedle, otoczona jest terenami zielonymi położonymi nad Odrą. W niedalekiej odległości dostępna jest także infrastruktura rowerowa. Z jednej strony inwestycji znajduje się Park Rędziński z pięknym starodrzewiem. Po drugiej zaś stronie znajduje się polana otwierająca widok z okien na park i na Odrę. Dla zwolenników wypoczynku w otoczeniu natury, w ramach inwestycji zostały zaprojektowane przylegające do budynków indywidualne ogródki.

Wybierz swoje miejsce we Wrocławiu – w kameralnym i zielonym otoczeniu natury!

KONTAKT

Zapraszamy na indywidualne spotkanie lub do kontaktu z Biurem Sprzedaży:

KAPITAL NIERUCHOMOŚCI

Al. Jana Matejki 2c lok 3, 50-333 Wrocław

telefon: + 48 575 739 839

e-mail: biuro@kapitalnieruchomosci.pl

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Wyślij wiadomość

Zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą.
    Administratorem danych jest Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna Katarzyna Augustyniak z siedzibą we Wrocławiu przy al. Jana Matejki 2c lok 3, adres do korespondencji: ul. Jedności Narodowej 41/3E, 50-260 Wrocław, NIP: 8842405925, REGON: 021877994, e-mail: biuro@kapitalnieruchomosci.pl, tel. +48 575 739 839.

    Dziękujemy!

    Otrzymaliśmy Twoją prośbę o kontakt. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej to możliwe. Do usłyszenia!

    Zamknij
    You don't have permission to register