Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna

Nowa inwestycja Ogrody Pieniawskie – luksusowe i komfortowe lokale mieszkalne i usługowe w Polanicy-Zdroju

Opis inwestycji

Inwestycja „Ogrody Pieniawskie” to budynek, który zachwyci mieszkańców swoją elegancją i lekkością architektoniczną. Cechą wyróżniającą jest duże przeszklenie bryły budynku. Mieszkania na piętrach będą posiadać przestronne balkony i tarasy, które doskonale sprawdzą się jako miejsce do odpoczynku. Na mieszkańców zajmujących parterowe apartamenty czekają indywidualne ogródki, zapewniające prywatne miejsce do rekreacji. Jeśli cenimy sobie niezwykłe widoki i otoczenie zieleni, idealnym rozwiązaniem będzie mieszkanie usytuowane na najwyższej kondygnacji, do którego przynależy taras zlokalizowany na dachu budynku. To wszystko daje ciekawe możliwości aranżacyjne własnej przestrzeni. Funkcjonalny układ pomieszczeń, miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz bezpośrednia bliskość przyrody zapewniają komfort i luksus przyszłym mieszkańcom.

Inwestycja w liczbach

W budynku znajduje się łącznie 46 przestronnych apartamentów usytuowanych na czterech kondygnacjach oraz 5 lokali usługowych usytuowanych na parterze oraz I piętrze. Powierzchnia lokali mieszkalnych rozpoczyna się od 41,5 m2 aż po apartamenty o powierzchni ponad 100 m2, natomiast powierzchnia lokali usługowych kształtuje się od 47 m2 do 320 m2. Ponadto w inwestycji znajdować się będą 22 komórki lokatorskie a także garaż podziemny wyposażony w 42 miejsca postojowe.

Lokalizacja

Ogrody Pieniawskie położone są w samym centrum Polanicy-Zdroju – miejscowości znajdującej się na terenie Kotliny Kłodzkiej, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem kuracjuszy i turystów. Miejscowość słynie ze swych wód mineralnych, a płynąca przez miasto Bystrzyca Dusznicka zapewnia przyjemny chłód i niezwykle bujną roślinność.

Twój najlepszy adres

Ogrody Pieniawskie to wyjątkowe miejsce do zamieszkania. Odnajdą się tu zarówno ludzie biznesu, rodziny z dziećmi, jak również miłośnicy gór i kontaktu z naturą. Jest to także doskonałe miejsce z przeznaczeniem pod inwestycję. Ogrody Pieniawskie to inwestycja premium. Doskonała lokalizacja, przestronne wnętrza i liczne udogodnienia to tylko niektóre z jej atutów.

Wybierz najlepszy adres w Polanicy-Zdroju

miejscu, które urzeka swoim urokiem niezależnie od pory roku

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z wyłącznym Biurem Sprzedaży.

KAPITAL NIERUCHOMOŚCI

Al. Jana Matejki 2c lok 3, 50-333 Wrocław

telefon + 48 792 900 507

info@ogrodypieniawskie.com 

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

Zapraszamy także na stronę www poświęconą Inwestycji:

www.ogrodypieniawskie.com

Wyślij wiadomość

Zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą.
    Administratorem danych jest Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna Katarzyna Augustyniak z siedzibą we Wrocławiu przy al. Jana Matejki 2c lok 3, adres do korespondencji: ul. Jedności Narodowej 41/3E, 50-260 Wrocław, NIP: 8842405925, REGON: 021877994, e-mail: biuro@kapitalnieruchomosci.pl, tel. +48 575 739 839.

    Dziękujemy!

    Otrzymaliśmy Twoją prośbę o kontakt. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej to możliwe. Do usłyszenia!

    Zamknij
    You don't have permission to register