Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna

Komfortowe mieszkania przy Parku Brochowskim!

Brochów Park to inwestycja realizowana we Wrocławiu, przy ulicy bocznej od ul. Centralnej, wyjątkowo położona przy Parku Brochowskim. Taka lokalizacja sprawia, że jest to doskonała propozycja dla osób w każdym wieku, ceniących ciszę, kontakt z naturą i możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu w sąsiedztwie miejsca zamieszkania.

W nawiązaniu do charakteru okolicy, inwestycja będzie bardzo kameralna. W trzech budynkach, liczących jedynie 3 kondygnacje, znajdzie się 86 mieszkań, od kawalerek, po mieszkania 4- pokojowe. Głównym założeniem projektu był komfort przyszłych mieszkańców, dlatego we wszystkich budynkach znajdą się windy, a funkcjonalne mieszkania będą posiadały przestronne balkony i tarasy. Do lokali położonych na parterze będą przylegały ogródki (o pow. nawet 360 m2). Pod każdym z budynków znajdą się podziemne miejsca postojowe, będzie także możliwość zakupu komórek lokatorskich.

Mieszkania będą przekazywane Klientom w III kwartale 2020 roku.

Wyjątkowa lokalizacja

Inwestycja położona jest przy Parku Brochowskim, o pow. 8 ha, który jest najstarszym parkiem w aktualnych granicach Wrocławia. W parku znajduje się niezwykły labirynt, oczko wodne, plac zabaw oraz fontanna. W ramach WBO Park Brochowski w 2019 roku zostanie oświetlony.

Pełna infrastruktura

W najbliższej okolicy inwestycji zapewniona jest pełna dostępność usług. Na piechotę można dojść do przedszkola (6 minut), szkoły podstawowej (8 minut), sklepu (5 minut), Kościoła (6 minut), czy na nowo wyremontowaną stację PKP (9 minut).

Kameralna inwestycja

Forma architektoniczna inwestycji Brochów Park nawiązuje do spokojnego, kameralnego charakteru okolicy, w której znajdują się głównie domy jednorodzinne i taka forma zabudowy jest również przewidziana w MPZP. Budynki będę posiadały tylko 3 kondygnacje- parter, pierwsze piętro i poddasze.

Komfortowe rozwiązania

Głównym celem było zapewnienie komfortu przyszłym mieszkańcom, dlatego w każdym budynku znajdować się będzie winda oraz parking podziemny, a na terenie inwestycji zaprojektowano plac zabaw oraz stanowiska na rowery.

Funkcjonalne układy

Bez względu na metraż, wszystkie układy zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnej funkcjonalności. Duża przestrzeń dzienna, dobre doświetlenie, ustawne pokoje- to zalety mieszkań w inwestycji Brochów Park.

Wypoczynek i relaks

W celu zapewnienia przyszłym właścicielom przestrzeni do wypoczynku w mieszkaniach zaprojektowano duże balkony i tarasy, a w przypadku lokali położonych na parterze- ogródki o powierzchni nawet 360 m2.

 

W 3 budynkach A, B1 i B2 zaprojektowano 86 mieszkań oraz 1 lokal usługowy. W inwestycji Brochów Park można wybierać spośród kompaktowych mieszkań 1 i 2- pokojowych, doskonale nadających się na pierwsze lokum lub na cel inwestycyjny. Bardziej przestronne lokale 3 i 4- pokojowe spełnią oczekiwania rodzin.

 

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem mieszkania w Inwestycji Brochów Park lub chciałbyś dowiedzieć się więcej o inwestycji, zapraszamy do kontaktu z naszymi Doradcami ds. Nieruchomości:

 

Magdalena Piesak

Telefon: +48 577 355 075,

e-mail: m.piesak@kapitalnieruchomosci.pl

 

Paweł Maciaszek

Telefon: +48 790 428 271,

e-mail: p.maciaszek@kapitalnieruchomosci.pl

 

Bartłomiej Stanuch

Telefon: +48 570 665 333

e-mail: b.stanuch@kapitalnieruchomosci.pl

 

 

 

Wyślij wiadomość

Zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą.
    Administratorem danych jest Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna Katarzyna Augustyniak z siedzibą we Wrocławiu przy al. Jana Matejki 2c lok 3, adres do korespondencji: ul. Jedności Narodowej 41/3E, 50-260 Wrocław, NIP: 8842405925, REGON: 021877994, e-mail: biuro@kapitalnieruchomosci.pl, tel. +48 575 739 839.

    Dziękujemy!

    Otrzymaliśmy Twoją prośbę o kontakt. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej to możliwe. Do usłyszenia!

    Zamknij
    You don't have permission to register