Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna

IX edycja Podyplomowych Studiów Menedżerskich dla Deweloperów

Z przyjemnością informujemy, że dnia 9 czerwca 2019 r. Pani Mecenas Katarzyna Augustyniak wygłosiła prelekcję w zakresie problematyki związanej z Obsługą posprzedażową w ramach IX edycji Podyplomowych Studiów Menedżerskich dla Deweloperów w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, gdzie jest jednym z wykładowców z ramienia Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Pani Mecenas Katarzyna Augustyniak – radca prawny, partner w Kancelarii Radców Prawnych Augustyniak & Żarski Sp. p. z siedzibą we Wrocławiu oraz właściciel biura nieruchomości KAPITAL Nieruchomości z siedzibą we Wrocławiu. Od wielu już lat chętnie dzieli się swoją specjalistyczną wiedzą oraz bogatym doświadczeniem zawodowym podczas różnego rodzaju konferencji, szkoleń i warsztatów.

Pani Mecenas Katarzyna Augustyniak w imieniu SGH i PZPF serdecznie zaprasza na kolejną X już edycję Podyplomowych Studiów Menedżerskich dla Deweloperów.

Zakres kształcenia obejmuje:

·         Prawne aspekty projektu deweloperskiego;

·         Problematykę polskiego rynku nieruchomości;

·         Analizę strategiczną;

·         Zarządzanie oraz tworzenie biznesplanów;

·         Finansowanie przedsięwzięć.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie:

http://studiadeweloperskie.pzfd.pl/

 

Wyślij wiadomość

Zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą.
    Administratorem danych jest Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna Katarzyna Augustyniak z siedzibą we Wrocławiu przy al. Jana Matejki 2c lok 3, adres do korespondencji: ul. Jedności Narodowej 41/3E, 50-260 Wrocław, NIP: 8842405925, REGON: 021877994, e-mail: biuro@kapitalnieruchomosci.pl, tel. +48 575 739 839.

    Dziękujemy!

    Otrzymaliśmy Twoją prośbę o kontakt. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej to możliwe. Do usłyszenia!

    Zamknij
    You don't have permission to register