Katarzyna Augustyniak

Radca Prawny/Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami

W ramach Kapital Nieruchomości odpowiada m.in. za Pion Prawny i koordynację działalności biura zarówno w obszarze obsługi projektów deweloperskich, jak i rynku wtórnego.

Absolwentka Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Po odbyciu aplikacji radcowskiej złożyła egzamin i została wpisana na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych we Wrocławiu.

Absolwentka Podyplomowych Studiów organizowanych przez Politechnikę Wrocławską na Wydziale Budownictwa Lądowego i Wodnego: „Gospodarka nieruchomościami. Utrzymanie – wycena” a następnie Studiów Podyplomowych na tejże uczelni: „Międzynarodowe procedury organizacji inwestycji według FIDIC”, które ukończyła z wyróżnieniem.

Katarzyna Augustyniak jest także absolwentką Studiów Podyplomowych: „Podyplomowe Studia Menedżerskie dla Deweloperów” organizowanych przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie z udziałem polskiego Związku Firm Deweloperskich, które również ukończyła z wyróżnieniem.

Dodatkowo, Katarzyna Augustyniak ukończyła Studia Podyplomowe i wymaganą praktykę uzyskując licencję Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami

Radca prawny Katarzyna Augustyniak w swojej praktyce zajmuje się przede wszystkim prawem nieruchomości i obsługą projektów inwestycyjnych, w tym w szczególności projektów deweloperskich. W ramach kompleksowej obsługi prawnej przedsiębiorców, w obszarze zainteresowań Mecenas Katarzyny Augustyniak pozostaje prawo administracyjne, cywilne, pracy i gospodarcze.

Katarzyna Augustyniak doradza przedsiębiorstwom i podmiotom działającym w branży budowlanej, w tym w szczególności deweloperom, wykonawcom, architektom i zarządcom nieruchomości, a także konsumentom zainteresowanym nabyciem nieruchomości bądź realizacją roszczeń. Posiada szerokie doświadczenie przy bieżącym wsparciu prawnym w przygotowywaniu, realizacji i zarządzaniu inwestycjami – najczęściej w formie stałej obsługi prawnej – jak również w procesach sądowych i innych postępowaniach przed sądami powszechnym i administracyjnymi, a także przed organami administracji publicznej i samorządowej.

Aktywnie uczestniczy w szkoleniach i konferencjach naukowych, gdzie nierzadko występuje w roli wykładowcy lub prelegenta specjalistycznych szkoleń i warsztatów poświęconych problematyce prawa nieruchomości, procesu inwestycyjnego, w tym deweloperskiego i prawa autorskiego. Jest również wykładowcą na uczelniach wyższych, w tym w szczególności prowadzi wykłady z zakresu problematyki obsługi posprzedażowej w ramach Podyplomowych Studiów Menedżerskich dla Deweloperów w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, gdzie jest jednym z wykładowców z ramienia Polskiego Związku Firm Deweloperskich, wykłady z Prawa obrotu nieruchomościami w ramach studiów podyplomowych "Inwestycje w nieruchomości i działalność deweloperska" we współpracy z PZFD - Oddział we Wrocławiu organizowanych przez Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu a dodatkowo jest wykładowcą Wyższej Szkoły Humanistycznej we Wrocławiu, gdzie prowadzi zajęcia w obrębie studiów stacjonarnych i niestacjonarnych z zakresu Prawa dla projektanta.

Biegle włada językiem angielskim, a także językiem niemieckim w stopniu komunikatywnym.

 

 

Wyślij wiadomość

Zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą.
    Administratorem danych jest Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna Katarzyna Augustyniak z siedzibą we Wrocławiu przy al. Jana Matejki 2c lok 3, adres do korespondencji: ul. Jedności Narodowej 41/3E, 50-260 Wrocław, NIP: 8842405925, REGON: 021877994, e-mail: biuro@kapitalnieruchomosci.pl, tel. +48 575 739 839.

    Dziękujemy!

    Otrzymaliśmy Twoją prośbę o kontakt. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej to możliwe. Do usłyszenia!

    Zamknij
    You don't have permission to register