Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna

Uroczyste otwarcie pierwszej grupy kobiecej w Polsce: BNI WO-MAN!


W tegoroczne, wyjątkowe święto Dnia Kobiet, mieliśmy przyjemność uczestniczyć w uroczystym otwarciu grupy BNI WO-MAN, społeczności zrzeszającej przedsiębiorcze kobiety, silnie wspierające się w rozwoju swoich biznesów.

Event rozpoczął się od prezentacji Członkiń BNI WO-MAN, do których należy Project Menager w Kapital Nieruchomości – Magdalena Piesak. A to wszystko dzięki nieocenionemu wsparciu Ambasadorek grupy, do których należy Pani Mecenas Katarzyna Augustyniak. Wszystkie bohaterki tego wydarzenia opowiadały o sobie, swoich pasjach, biznesach i planach rozwoju.

Podczas wydarzenia odbywały się również ważne panele dyskusyjne poruszające temat roli kobiet w biznesie i kształtowaniu rzeczywistości gospodarczej, idei wzajemnego wsparcia i korzyści płynących z bycia częścią tej społeczności. Mogliśmy także posłuchać o wartościowej działalności fundacji. Dziękujemy organizatorom za przygotowanie spotkania oraz ogromną dawkę inspiracji i motywacji!

Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach!

Wyślij wiadomość

Zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą.
    Administratorem danych jest Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna Katarzyna Augustyniak z siedzibą we Wrocławiu przy al. Jana Matejki 2c lok 3, adres do korespondencji: ul. Jedności Narodowej 41/3E, 50-260 Wrocław, NIP: 8842405925, REGON: 021877994, e-mail: biuro@kapitalnieruchomosci.pl, tel. +48 575 739 839.

    Dziękujemy!

    Otrzymaliśmy Twoją prośbę o kontakt. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej to możliwe. Do usłyszenia!

    Zamknij
    You don't have permission to register