Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna

Zespół Kapital na Targach Mieszkaniowych we Wrocławiu!

W miniony weekend (16-17.09.2023 r.) mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Targach Mieszkaniowych na Arenie Tarczyński we Wrocławiu.
Nowe doświadczenia, wyjątkowa energia oraz bezpośredni kontakt z Państwem wywarły na nas ogromne wrażenie i utwierdziły w przekonaniu o tendencji wzrostowej w kontekście zainteresowania rynkiem nieruchomości.
Podczas wydarzenia Doradcy Naszego biura sprzedaży prezentowali inwestycje deweloperskie realizowane we Wrocławiu i okolicach, a także w miejscowościach nadmorskich czy górskich. Można było także zapoznać się z ofertą nieruchomości z rynku wtórnego.
Dodatkowo obecni na targach wysłuchać mogli wyjątkowej prelekcji wygłoszonej przez Mecenas Katarzynę Augustyniak na temat praktycznych aspektów sprzedaży w obliczu zapisów tzw. nowej ustawy deweloperskiej, a także przybliżona została tematyka inwestowania w apartamenty w miejscowościach uzdrowiskowych – co stanowiło idealne zwieńczenie udziału biura Kapital Nieruchomości w tym wydarzeniu.
Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili podczas tych dwóch dni.
Do zobaczenia na kolejnej edycji!

Wyślij wiadomość

Zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą.
    Administratorem danych jest Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna Katarzyna Augustyniak z siedzibą we Wrocławiu przy al. Jana Matejki 2c lok 3, adres do korespondencji: ul. Jedności Narodowej 41/3E, 50-260 Wrocław, NIP: 8842405925, REGON: 021877994, e-mail: biuro@kapitalnieruchomosci.pl, tel. +48 575 739 839.

    Dziękujemy!

    Otrzymaliśmy Twoją prośbę o kontakt. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej to możliwe. Do usłyszenia!

    Zamknij
    You don't have permission to register