Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna

Rozpoczęliśmy sprzedaż nowej Inwestycji „Słoneczna Polana” w Kudowie-Zdrój!

Mamy przyjemność poinformować , iż rozpoczęliśmy sprzedaż nowej Inwestycji „Słoneczna Polana” zlokalizowanej w malowniczej i uzdrowiskowej Kudowie-Zdrój!

Inwestycja Słoneczna Polana to nowoczesne, prestiżowe apartamenty w wyjątkowym otoczeniu – w samym sercu Gór Stołowych. Znajdziesz tu wszystko, co potrzebne by cieszyć się spokojnym życiem
w wyjątkowym otoczeniu – począwszy od wysokiego standardu samych apartamentów,
a skończywszy na wyjątkowej okolicy.

Na trzech piętrach Budynku B1, znajduje się 31 nowoczesnych lokali mieszkalnych, doskonałych zarówno dla osób prywatnych, jak i atrakcyjnych dla inwestorów. Metraż mieszkań zaczyna się już od 31,5 m2, a kończy nawet na niezwykle komfortowych lokalach
o powierzchni około 75 m2. Lokale są w pełni funkcjonalne oraz ustawne. Do każdego mieszkania przynależy przestronny balkon lub taras, a do mieszkań na parterze przylegają indywidualne ogródki. Dodatkowym atutem Inwestycji jest podziemny garaż z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi. Na terenie inwestycji znajduje się także 16 miejsc postojowych naziemnych. Budynek wyposażony jest w windę.

Bezpośrednie wejście na teren inwestycji umiejscowione jest przy
ul. Bluszczowej, zaledwie kilka kroków od Parku Zdrojowego – największej atrakcji tego urokliwego miasteczka. Atutem położenia Inwestycji jest region, który charakteryzuje się całorocznym ruchem turystycznym.

Zainteresowanych zakupem mieszkania w Inwestycji Słoneczna Polana – serdecznie zapraszamy do kontaktu z Nami. W celu omówienia szczegółów związanych z Inwestycją prowadzimy konsultacje telefoniczne, mailowe oraz bezpośrednio w Biurze Sprzedaży w Naszej siedzibie na Al. Jana Matejki 2c/3 we Wrocławiu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 17.00 pod numerem telefonu: +48 577 355 075 oraz mailowo sprzedaz@osiedleslonecznapolana.com.

Zapraszamy także na stronę poświęconą Inwestycji: www.osiedleslonecznapolana.com

Wyślij wiadomość

Zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą.
    Administratorem danych jest Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna Katarzyna Augustyniak z siedzibą we Wrocławiu przy al. Jana Matejki 2c lok 3, adres do korespondencji: ul. Jedności Narodowej 41/3E, 50-260 Wrocław, NIP: 8842405925, REGON: 021877994, e-mail: biuro@kapitalnieruchomosci.pl, tel. +48 575 739 839.

    Dziękujemy!

    Otrzymaliśmy Twoją prośbę o kontakt. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej to możliwe. Do usłyszenia!

    Zamknij
    You don't have permission to register