Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna

Podnosimy swoje kwalifikacje! Większe kwalifikacje to więcej możliwości.

Wiemy, że potencjał efektywnej sprzedaży nieruchomości na rzecz naszych Klientów spoczywa nie tylko na skutecznym pozycjonowaniu ofert.
Do skutecznych transakcji niezbędna jest przede wszystkim rzeczowa i fachowa wiedza. Pomimo ugruntowanego doświadczenia w obrocie nieruchomościami naszych Doradców ds. Nieruchomości, stale podnosimy kwalifikacje zespołu Kapital.  Cały nasz zespół w lipcu br. brał w Warszawie udział w szkoleniu dotyczącym nowoczesnych standardów obsługi oraz sprzedaży nieruchomości. Podczas szkolenia zdobywaliśmy wiedzę jak działać jeszcze skuteczniej na rzecz Klientów i jak optymalnie zaplanować proces sprzedaży.  Doskonale zdajemy sobie sprawę, iż zakup nieruchomości wiąże się  nie tylko z suchymi danymi, lecz często to życiowa decyzja, stąd nasi Doradcy także pozyskiwali praktyczną wiedzę i umiejętności z doradztwa oraz wsparcia poza sprzedażowego.

Kompetencje miękkie są dla nas bardzo ważne, ponieważ dążymy nieustannie do tego, aby bezpiecznie, sprawnie i komfortowo przeprowadzić Ciebie przez zakup bądź wynajem nieruchomości.  Najwspanialszym dla nas momentem jest chwila, w której odbierasz klucze do swojego wymarzonej nieruchomości.

Intensywne godziny szkolenia przeprowadzone przez doświadczonego trenera biznesu na pewno przyczynią się do tego, że będziemy jeszcze skuteczniej wspierać naszych Klientów we wszystkich aspektach związanych z rynkiem nieruchomości, zarówno na rynku wtórnym, jak i pierwotnym.

Zobacz jak wygląda u nas proces obsługi klikając w link.

Proces obsługi

Wyślij wiadomość

Zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą.
    Administratorem danych jest Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna Katarzyna Augustyniak z siedzibą we Wrocławiu przy al. Jana Matejki 2c lok 3, adres do korespondencji: ul. Jedności Narodowej 41/3E, 50-260 Wrocław, NIP: 8842405925, REGON: 021877994, e-mail: biuro@kapitalnieruchomosci.pl, tel. +48 575 739 839.

    Dziękujemy!

    Otrzymaliśmy Twoją prośbę o kontakt. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej to możliwe. Do usłyszenia!

    Zamknij
    You don't have permission to register