JUŻ W SPRZEDAŻY!

Kameralne Osiedle w Ramiszowie pod Wrocławiem

Inwestycja:

Mieszkaniowa

Lokalizacja:

Ramiszów, woj. Dolnośląskie

Termin realizacji:

III kwartał 2024 r.

Cena za m2:

Szczegóły oferty

Powierzchnia mieszkań:

141,33 m2

Osoba odpowiedzialna:

Anna Koronkiewicz

Doradca ds. Nieruchomości

+ 48 503 319 406

a.koronkiewicz@kapitalnieruchomosci.pl

O inwestycji

Nowa inwestycja w Ramiszowie to kameralne osiedle składające się z trzech budynków jednorodzinnych dwulokalowych zlokalizowane w miejscowości Ramiszów, zaledwie 3 km od granicy z Wrocławiem. Charakterystyczna, a zarazem nowoczesna bryła budynków świetnie wkomponowała się w otoczenie. Zaletą osiedla jest bliskość urokliwego, małego parku. Ta okolica jest idealna dla rodzin poszukujących ciszy i spokoju, ale ceniących również bliskość atrakcji i ważnych miejsc dużego miasta. Do Wrocławia szybko dostaniemy się samochodem, autobusem a także pociągiem. Ogrodzony teren inwestycji zapewnia bezpieczeństwo przyszłym Mieszkańcom, a zastosowane innowacyjne rozwiązania, jak również solidne wykonawstwo zwiększy komfort codziennego użytkowania.

Lokale

Każdy z budynków składa się z dwóch odrębnych lokali, każdy z osobnym wejściem oraz garażem w bryle. Projektowana powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 141,33 m2. Do każdego lokalu w ramach prawa do wyłącznego korzystania z części nieruchomości wspólnej przynależeć będzie indywidualny ogród o powierzchni od około 294 m2 do aż 477,55 m2. Podwyższony standard wykonania zapewnia między innymi: wykonanie ścian z pustaków ceramicznych, schody żelbetowe, duże przeszklenia, ogrzewanie pompą ciepła, przygotowanie instalacji pod montaż fotowoltaiki, dodatkowa instalacja pod kominek, rolety zewnętrzne sterowane elektrycznie (smart home), ogrzewanie podłogowe na całości pomieszczeń, garaż zamykany bramą sterowaną pilotem oraz akustyczne wygłuszenie ścian. Lokale sprzedawane są w stanie deweloperskim – do indywidualnego wykończenia. Lokal składa się z: Parteru o projektowanej powierzchni użytkowej 75,88 mkw - pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienka, pomieszczenie gospodarcze, przedsionek, komunikacja, schowek, korytarz, garaż; I piętra o projektowanej powierzchni użytkowej 65,45 mkw - cztery ustawne sypialnie, schody, korytarz oraz łazienka.

Lokalizacja

Domy w Ramiszowie to harmonijny projekt kameralnego osiedla położonego bezpośrednio przy połnocno-wschodniej granicy Wrocławia. Zaledwie kilka kroków do malowniczego parku, 5 min do dworca PKP, doskonały dojazd do AOW i 20 min do centrum Wrocławia. Inwestycja zlokalizowana jest w bezpośrednim otoczeniu zieleni wśród estetycznej i spójnej zabudowy willowej. Okolica gwarantuje poczucie swobody oraz bezpieczeństwa.

Zainteresowała Cię ta inwestycja?
Skontaktuj się z nami.

  Imię*  Telefon

  Wiadomość


  Administratorem danych jest Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna Katarzyna Augustyniak z siedzibą we Wrocławiu przy al. Jana Matejki 2c lok 3, adres do korespondencji: ul. Jedności Narodowej 41/3E, 50-260 Wrocław, NIP: 8842405925, REGON: 021877994, e-mail: biuro@kapitalnieruchomosci.pl, tel. +48 575 739 839.

  ul. Jedności Narodowej 41/3E, 50-260 Wrocław

  Wyślij wiadomość

  Zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą.
   Administratorem danych jest Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna Katarzyna Augustyniak z siedzibą we Wrocławiu przy al. Jana Matejki 2c lok 3, adres do korespondencji: ul. Jedności Narodowej 41/3E, 50-260 Wrocław, NIP: 8842405925, REGON: 021877994, e-mail: biuro@kapitalnieruchomosci.pl, tel. +48 575 739 839.

   Dziękujemy!

   Otrzymaliśmy Twoją prośbę o kontakt. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej to możliwe. Do usłyszenia!

   Zamknij
   You don't have permission to register