NA SPRZEDAŻ

Domy i mieszkania pod Oławą

Inwestycja:

Domy i mieszkania

Lokalizacja:

ul. Cisowa, Stanowice

Termin realizacji:

I kwartał 2023 r.

Cena za m2:

Szczegóły oferty

Powierzchnia mieszkań:

53 m2 do 148 m2

Osoba odpowiedzialna:

Anna Koronkiewicz

Doradca ds. Nieruchomości

+48 570 900 578

stanowice@kapitalnieruchomosci.pl

Opis inwestycji

Kameralne osiedle domów oraz mieszkań to nowo powstająca inwestycja zlokalizowana w Stanowicach, między Oławą a Wrocławiem. Przedsięwzięcie składa się z kilku etapów. W pierwszej kolejności powstanie 30 jednorodzinnych domów, odpowiadających na potrzeby osób, szukających spokoju i bezpieczeństwa. W kolejnych etapach inwestycji powstaną budynki dwulokalowe, które będą realizowane w odpowiedzi na potrzeby młodych osób oraz rodzin szukających prywatnej i bezpiecznej przestrzeni za rozsądną cenę. Wewnątrz osiedla powstanie również strefa rekreacyjna ze stawem, zapraszająca do odpoczynku. Na mieszkańców czekać będą również prywatne, przydomowe ogródki. Osiedle łączy w sobie naturę z nowoczesnością, czego dowodem jest bliskie sąsiedztwo leśnych obszarów Natura 2000, ponadczasowa estetyka domów i wysoka jakość budownictwa.

Domy

Inwestycja w Stanowicach to osiedle domów w zabudowie szeregowej o wysokim standardzie. Dla mieszkańców przygotowano dwa typy domów: mniejszy (139,48 m2) i większy (148,43 m2). Budynki składają się z trzech kondygnacji, w tym również użytkowego poddasza. Dla maksymalnego komfortu przewidziano dwie łazienki: na parterze i pierwszym piętrze. Dla przyszłych nabywców zagwarantowano miejsce w garażu, znajdującym się w bryle budynku oraz miejsce postojowe naziemne. Ergonomiczna przestrzeń zachęca do aranżacji wnętrz w zgodzie z indywidualnymi potrzebami. Każdy budynek zawiera salon z aneksem kuchennym (30 m²), pomieszczenie gospodarcze i wiatrołap oraz cztery sypialnie na piętrze. Dodatkowym atutem jest użytkowe poddasze, które można dowolnie zagospodarować.

Mieszkania

Zachowując charakter budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej i szeregowej, realizowanych w I etapie Osiedla Cisova Park powstaną budynki jedno oraz dwulokalowe o równie unikatowej i nowoczesnej architekturze. Powstaną mieszkania jednopoziomowe o powierzchni od 53 m2 do 62 m2 oraz dwupoziomowe o powierzchni 64,12 m2. Dla lokali usytuowanych na parterze zaplanowano bezpośrednie wyjście na ogród, a dla lokali położonych na piętrze przestronny taras. Każde mieszkanie dwupoziomowe posiada własny ogród. Wszystkie lokale są doskonale doświetlone dzięki dużym przeszkleniom, które pozwolą w pełni korzystać ze światła dziennego.

Lokalizacja

Osiedle domów oraz mieszkań to inwestycja powstająca w spokojnej i kameralnej lokalizacji przy ulicy Cisowej w Stanowicach (gmina Oława). Osiedle harmonijnie łączy potrzeby osób poszukujących odpoczynku, ceniących ciszę i spokój oraz chcących zamieszkać z dala od dużych aglomeracji miejskich, jednocześnie posiadając możliwość szybkiego dojazdu do centrum sąsiadujących miast. Inwestycja jest bowiem oddalona o 3 km od Oławy oraz 18 km od granic Wrocławia. Osiedle graniczy z rzeką Oława oraz terenami Grądów Odrzańskich, należącymi do obszarów Natura 2000, co gwarantuje mieszkańcom bliskość kojącej natury i terenów zielonych. Z kolei liczne ścieżki rowerowe oraz trasy zdrowia do spacerowania i biegania pozwalają na aktywne spędzanie czasu wśród natury!

Zainteresowała Cię ta inwestycja?
Skontaktuj się z nami.

  Imię*  Telefon

  Wiadomość


  Administratorem danych jest Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna Katarzyna Augustyniak z siedzibą we Wrocławiu przy al. Jana Matejki 2c lok 3, adres do korespondencji: ul. Jedności Narodowej 41/3E, 50-260 Wrocław, NIP: 8842405925, REGON: 021877994, e-mail: biuro@kapitalnieruchomosci.pl, tel. +48 575 739 839.

  ul. Jedności Narodowej 41/3E, 50-260 Wrocław

  Wyślij wiadomość

  Zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą.
   Administratorem danych jest Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna Katarzyna Augustyniak z siedzibą we Wrocławiu przy al. Jana Matejki 2c lok 3, adres do korespondencji: ul. Jedności Narodowej 41/3E, 50-260 Wrocław, NIP: 8842405925, REGON: 021877994, e-mail: biuro@kapitalnieruchomosci.pl, tel. +48 575 739 839.

   Dziękujemy!

   Otrzymaliśmy Twoją prośbę o kontakt. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej to możliwe. Do usłyszenia!

   Zamknij
   You don't have permission to register