Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna

Nowa prestiżowa inwestycja w Górach Stołowych już w sprzedaży!


Mamy przyjemność poinformować, iż rozpoczęliśmy sprzedaż nowej inwestycji Osada Qdova realizowanej w malowniczej części Kudowy-Zdroju w Jakubowicach. W ramach inwestycji powstaną 24 Wille, łącznie 72 apartamenty, przeznaczone do własnego wypoczynku, ale również z możliwością najmu krótkoterminowego.

Koncepcja oraz lokalizacja inwestycji nie jest przypadkowa, wszystkie detale zostały dokładnie przemyślane i zaplanowane przez Inwestora, aby zagwarantować Nabywcom oraz gościom możliwie największy komfort. Poza przestronnymi apartamentami zaplanowano basen, spa oraz sauny.

Lokalizacja sprzyja pieszym wędrówkom, zdobywaniu szczytów ale również szaleństwu na stokach narciarskich w Zieleńcu i w Czechach. Dojazd do tras narciarskich zapewni SKI-BUS. Obiekt ma realizować sztandarową ideę hotelu rozproszonego i promować to jako obecnie najlepszą formę turystyki łączącą zalety noclegu w prywatnym apartamencie oraz w hotelu. Dzięki zastosowaniu takiej formy turystyki obiekt oprócz korzyści płynących ze strony zwiększenia komfortu, zadowolenia Właściciela i gości z pobytu może znacznie zwiększyć swoją przychodowość. Właściciele apartamentów sami decydują czy inwestycja będzie dla nich miejscem do wypoczynku czy przeznaczą apartament na wynajem krótkoterminowy gwarantujący zysk.

W ramach wynajmu krótkoterminowego turyści oprócz noclegu będą mogli korzystać z usług wzorowanych na klasycznym hotelu, a w ich skład będzie miedzy innymi wchodzić:

 • dostęp do części rekreacyjnych w tym: sauny, usługi masażu, dostęp do basenu,
 • możliwość wykupienia pobytu wraz z wyżywieniem,
 • serwis sprzątania na życzenie,
 • obsługa recepcyjna,
 • SKI – BUS do Zieleńca,
 • obsługa concierge.

W każdej Willi zlokalizowano po 3 przestronne apartamenty o powierzchni od 37,44 m² do 46,86 m². Do apartamentu przynależy oszklony, przestronny taras o powierzchni ok. 19 m².

Apartamenty wykończone są pod klucz, z pełnym wyposażeniem.

Do wyboru są trzy opcje aranżacji wnętrza zaprojektowane z pełną starannością i uwzględnieniem detali przez Studio Doroty Szelągowskiej. Widok z apartamentów rozciąga się na pasmo górskie, a zaprojektowany układ architektoniczny pomieszczeń jest w pełni funkcjonalny i wygodny w użytkowaniu. Innowacyjne rozwiązania, które zostały uwzględnione w standardzie wykończenia podnoszą komfort przy jednoczesnym minimalizowaniu kosztów eksploatacji.

Resort ***** Osada Qdova znajduje się w kurorcie zdrojowym Kudowa-Zdrój. Jest to jeden z najchętniej odwiedzanych regionów turystycznych w Polsce, o szczególnym znaczeniu ze względu na walory naturalne. Sama inwestycja zlokalizowana jest w sercu Gór Stołowych, w otulinie Parku Narodowego i obszarze Natura 2000, przy samym szlaku do Błędnych Skał i Szczelińca. Atutem lokalizacji jest niewielka odległość od Zieleniec Ski Arena, jednego z największych ośrodków narciarskich w Polsce o długości tras wynoszących 23 km, 29 wyciągów narciarskich, w tym 6 nowoczesnych kanapowych. Adršpašské Skalne Miasto w Czechach to formacje skalne o rozmaitych kształtach, oddalone o 40km od resortu Osada Qdova.

Inwestycja położona jest ok 110km od wjazdu na autostradę A4 oraz ok 75km do węzła drogi S3. W przyszłości planowane jest poprowadzenie drogi S8 z Wrocławia do przejścia granicznego Kudowa Słone, co znacząco skróci czas dojazdu do Osady Qdova, oraz pozytywnie wpłynie na wartość apartamentów.

Kontakt

W celu otrzymania szczegółowej dokumentacji, zapraszamy do kontaktu z wyłącznym Biurem Sprzedaży Kapital Nieruchomości:

Opiekun inwestycji:

Adriana Wilczewska

tel: +48 570 900 579

a.wilczewska@kapitalnieruchomosci.pl

Wyślij wiadomość

Zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą.
  Administratorem danych jest Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna Katarzyna Augustyniak z siedzibą we Wrocławiu przy al. Jana Matejki 2c lok 3, adres do korespondencji: ul. Jedności Narodowej 41/3E, 50-260 Wrocław, NIP: 8842405925, REGON: 021877994, e-mail: biuro@kapitalnieruchomosci.pl, tel. +48 575 739 839.

  Dziękujemy!

  Otrzymaliśmy Twoją prośbę o kontakt. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej to możliwe. Do usłyszenia!

  Zamknij
  You don't have permission to register