Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna

Nowa inwestycja Cisova Park w Stanowicach!


Przedstawiamy Państwu kameralną inwestycję w Stanowicach gdzie mamy przyjemność być wyłącznym Biurem Sprzedaży!

Przewidywany termin realizacji:

IV kwartał 2022

Powierzchnia: 140 m2 do 148 m2

 

Kameralne osiedle domów Cisova Park to nowo powstająca inwestycja zlokalizowana w Stanowicach, między Oławą a Wrocławiem. Przedsięwzięcie składa się z kilku etapów. W pierwszej kolejności powstanie 30 jednorodzinnych domów, odpowiadających na potrzeby osób, szukających spokoju i bezpieczeństwa.

Wewnątrz osiedla powstanie również strefa rekreacyjna ze stawem, zapraszająca do odpoczynku. Na mieszkańców czekać będą również prywatne, przydomowe ogródki. Osiedle łączy w sobie naturę z nowoczesnością, czego dowodem jest bliskie sąsiedztwo leśnych obszarów Natura 2000, ponadczasowa estetyka domów i wysoka jakość budownictwa.

Domy

Inwestycja w Stanowicach to osiedle domów w zabudowie szeregowej o wysokim standardzie. Dla mieszkańców przygotowano dwa typy domów: mniejszy (140,48 m²) i większy (148,37 m²). Budynki składają się z trzech kondygnacji, w tym również użytkowego poddasza. Dla maksymalnego komfortu przewidziano dwie łazienki: na parterze i pierwszym piętrze. Dla przyszłych nabywców zagwarantowano miejsce w garażu znajdującym się w bryle budynku oraz miejsce postojowe naziemne.

Ergonomiczna przestrzeń zachęca do aranżacji wnętrz w zgodzie z indywidualnymi potrzebami. Każdy budynek zawiera salon z aneksem kuchennym (30 m²), pomieszczenie gospodarcze i wiatrołap oraz cztery sypialnie na piętrze. Dodatkowym atutem jest użytkowe poddasze, które można dowolnie zagospodarować.

Lokalizacja

Cisova Park to inwestycja powstająca w spokojnej i kameralnej lokalizacji przy ulicy Cisowej w Stanowicach (gmina Oława). Osiedle harmonijnie łączy potrzeby osób poszukujących odpoczynku, ceniących ciszę i spokój oraz chcących zamieszkać z dala od dużych aglomeracji miejskich, jednocześnie posiadając możliwość szybkiego dojazdu do centrum sąsiadujących miast. Inwestycja jest bowiem oddalona o 3 km od Oławy oraz 18 km od granic Wrocławia.

Osiedle Cisova Park graniczy z rzeką Oława oraz terenami Grądów Odrzańskich, należącymi do obszarów Natura 2000, co gwarantuje mieszkańcom bliskość kojącej natury i terenów zielonych. Z kolei liczne ścieżki rowerowe oraz trasy zdrowia do spacerowania i biegania pozwalają na aktywne spędzanie czasu wśród natury!

 

www.ciosovapark.pl

 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z wyłącznym Biurem Sprzedaży:

ul. Jedności Narodowej 41/3E, 50-260 Wrocław

Telefon: + 48 575 739 839

e-mail: sprzedaz@cisovapark.pl

Z przyjemnością odpowiemy na pytania oraz udostępnimy niezbędne materiały oraz warunki sprzedaży.

Wyślij wiadomość

Zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą.
    Administratorem danych jest Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna Katarzyna Augustyniak z siedzibą we Wrocławiu przy al. Jana Matejki 2c lok 3, adres do korespondencji: ul. Jedności Narodowej 41/3E, 50-260 Wrocław, NIP: 8842405925, REGON: 021877994, e-mail: biuro@kapitalnieruchomosci.pl, tel. +48 575 739 839.

    Dziękujemy!

    Otrzymaliśmy Twoją prośbę o kontakt. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej to możliwe. Do usłyszenia!

    Zamknij
    You don't have permission to register