Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna

Nasz Zespół na Kongresie Mieszkaniowym 2018!

Z przyjemnością informujemy, że dnia 18 września 2018 roku przedstawiciele Naszego Biura uczestniczyli w wyjątkowym wydarzeniu w skali Polski – Kongresie Mieszkaniowym 2018, który odbył się we Wrocławiu w Narodowym Forum Muzyki.

To wydarzenie uznawane jest za największą ogólnopolską konferencję branżową oraz najważniejsze forum biznesowe roku dla rynku deweloperskiego. Kongres Mieszkaniowy gromadzi czołowych ekspertów z branży, którzy poruszają najważniejsze i najbardziej interesujące tematy związane z sektorem mieszkaniowym. Dzięki wspólnym działaniom udaje się wyznaczyć kierunki rozwoju dla branż nieruchomości. Spotkanie to służy także integracji środowisk związanych z sektorem mieszkaniowym, przedstawicieli władz państwowych i samorządowych oraz pozostałych uczestników procesów inwestycyjnych.

Prowadzącym wydarzenie był Piotr Kraśko a wśród prelegentów wystąpili m.in. przedstawiciele Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju, prezydenci miast i przedstawiciele firm deweloperskich.

Uczestnictwo w tego typu wydarzeniach branżowych to dla nas okazja do zgłębiania wiedzy, szerszego spojrzenia na rynek nieruchomości oraz do zapoznania się z różnymi obserwacjami ekspertów oraz najnowszymi danymi i trendami dotyczącymi branży nieruchomości w Polsce.

Dzięki udziałowi w takich wydarzeniach jesteśmy bogatsi o nową wiedzę oraz doświadczenia, a tym samym praca Naszego Zespołu pozostaje na niezmiennie wysokim poziomie. W związku z tym ciągle rozwijamy się w tym, by współpraca z Naszymi klientami przebiegała w sposób szczególnie profesjonalny.

Wyślij wiadomość

Zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą.
    Administratorem danych jest Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna Katarzyna Augustyniak z siedzibą we Wrocławiu przy al. Jana Matejki 2c lok 3, adres do korespondencji: ul. Jedności Narodowej 41/3E, 50-260 Wrocław, NIP: 8842405925, REGON: 021877994, e-mail: biuro@kapitalnieruchomosci.pl, tel. +48 575 739 839.

    Dziękujemy!

    Otrzymaliśmy Twoją prośbę o kontakt. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej to możliwe. Do usłyszenia!

    Zamknij
    You don't have permission to register