Agencja Nieruchomości Kapital

Mieszkanie w wielkomiejskim stylu!

Wynajęcie stylowego mieszkania staje się coraz bardziej dostępne.

Wielu wynajmujących zdaje sobie sprawę, że już nie liczy się tylko samo wynajęcie lecz także rośnie zapotrzebowanie na mieszkania na wynajem w klasie Premium.
Apartamenty tego rodzaju to wysublimowane połączenie szlachetnych materiałów takich jak drewno, metal oraz tkaniny najwyższej jakości. Przemyślane detale, które tworzą wyjątkową atmosferę miejsca, minimalizm kolorystyczny oraz designerskie dodatki w postaci stylowych lamp i mebli czy AGD w stylu VINTAGE zwracają na siebie uwagę i tworzą charakter miejsca. Wiele firm w dużych miastach poszukuje dla swoich współpracowników mieszkań, w których nie tylko ich pracownicy poczują się komfortowo ale dzięki temu będą atrakcyjniejsi na rynku pracy.   Apartamenty tego typu to oferta dla osób poszukujących wyszukanego  i indywidualnego stylu wnętrz  z wielkomiejską duszą. Często wynajmowane są dla kadry zarządzającej wielu firm.

COZY PLACE – jak mawiają Brytyjczycy – to coś więcej niż tylko przytulne miejsce – to miejsce z duszą, w którym każdy chce przebywać. Takie też są apartamenty na wynajem, które mamy w ofercie Kapital Nieruchomości. Dysponujemy świeżo oddanymi do użytku apartamentami na wynajem w klasie Premium.
Dowiedz się więcej o ofercie odwiedzając naszą stronę w zakładce Oferty Nieruchomości:

 

ATAL TOWERS DESIGNERSKI APARTAMENT

Zamów kontakt

Zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą w ciagu 24h.
    Dziękujemy!

    Otrzymaliśmy Twoją prośbę o kontakt. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej to możliwe. Do usłyszenia!

    Zamknij
    You don't have permission to register