Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna

Miejsca z duszą! Vintage zawsze jest w cenie.

Styl retro czy vintage chyba nigdy się nie zestarzeje. To klasyka sama w sobie.

Nie wszystkie nowe inwestycje pozwalają na wkomponowanie stylowych dodatków, choć są też takie, którym duszy nie można odmówić. Przeszło stuletnie belki drewniane, oryginalna ceglana ściana niegdyś uważane za niemodne – od kilku lat cieszą się niesamowitym powodzeniem!

Wielu koneserów stylu vintage czy retro wyszukuje mieszkań z oryginalnymi zdobieniami i elementami architektury, które mogą nadać miejscu wyjątkowy charakter. Duch tego nurtu aranżacji wnętrz to także niepowtarzalne dekoracje i dodatki, którym daje się często drugie życie. Wydobyte ze starego strychu bądź zakupione na pchlim targu muszą być wyeksponowane w harmonijny sposób z otoczeniem.
Eklektyzm – tak można też określić współczesny styl vintage. Łączenie starych dodatków z nowoczesnym designem to nurt idealnie wpasowujący się wielkomiejski szyk. TEN STYL ZAWSZE BĘDZIE W CENIE. Niegdyś utożsamiany z bohemą, dzisiaj wybierany jest przez ludzi, którzy chcą w swoim domu spędzać czas delektując się bibelotami, w tym ponadczasowym stylu. Mieszkania urządzone z zabytkowych dodatków czy ich replik nadają nutkę smaku, pozwalając na wyrażenie swojego indywidualizmu i charakteru.

W ofercie Biura Kapital Nieruchomości mamy nową Inwestycję, która idealnie oddaje ducha stylu Vintage w nowoczesnym wydaniu.

To prawdziwa gratka dla pasjonatów wysublimowanych wnętrz.
Dowiedz się więcej o ofercie nowych mieszkań w nietuzinkowej Inwestycji, odwiedzając naszą stronę w zakładkce oferta.

MUSISZ TO ZOBACZYĆ. ZAMIESZKAJ TAM JUŻ DZIŚ!

LOFT, STYL VINTAGE, KAMERALNA INWESTYCJA

 

Wyślij wiadomość

Zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą.
    Administratorem danych jest Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna Katarzyna Augustyniak z siedzibą we Wrocławiu przy al. Jana Matejki 2c lok 3, adres do korespondencji: ul. Jedności Narodowej 41/3E, 50-260 Wrocław, NIP: 8842405925, REGON: 021877994, e-mail: biuro@kapitalnieruchomosci.pl, tel. +48 575 739 839.

    Dziękujemy!

    Otrzymaliśmy Twoją prośbę o kontakt. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej to możliwe. Do usłyszenia!

    Zamknij
    You don't have permission to register