Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna

Luksusowe, loftowe apartamenty w dawnych leszczyńskich młynach!


Z radością informujemy, że nasze Biuro zostało wyłącznym partnerem w sprzedaży flagowej inwestycji realizowanej w Lesznie!

Przewidywany termin realizacji:

I kwartał 2023 r.

W historycznym i odrestaurowanym obiekcie Młynów Żytnich Schneidera & Zimmera przy ul. Przemysłowej w Lesznie powstaje ok. 107 apartamentów w metrażach od 27m2, z balkonami i dużymi przeszkleniami. Projekt zakłada zachowanie historycznej formy budynku głównego, a także jej pełne odtworzenie na terenie kotłowni i maszynowni, tak aby obiekt nadal stanowił dziedzictwo przemysłowej ulicy miasta.

Bez wątpienia najciekawsze lofty z antresolą powstaną na ostatniej kondygnacji, z której będzie można podziwiać panoramę miasta. We wszystkich apartamentach zastosowano ogrzewanie podłogowe oraz instalację klimatyzacji wraz z jednostką w standardzie. Budynek Młynów jest pięciopiętrowy z windami.

 

 

 

Wysoki standard wykończenia

Połączenie nowoczesnych elementów z zachowaniem historycznych akcentów ma ogromny wpływ na prestiż tego obiektu. Koncepcja inwestycji zakłada nie tylko remont i modernizację istniejącego obiektu, ale także dobudowę kolejnych etapów uwzględniając pełną infrastrukturę i plan zagospodarowania przestrzeni. Wszystkie przyłącza doprowadzone do budynku są przyłączami miejskimi.

Inwestycja będzie obiektem wielofunkcyjnym. Do dyspozycji właścicieli i najemców zaplanowano: centrum fitness, restaurację oraz winiarnię. Na terenie inwestycji znajdować się będzie parking naziemny, a w kolejnym etapie także garaż podziemny.

Zainwestuj swój kapitał a następnie czerp korzyści w postaci zysku z wynajmu lub prowadzenia własnego biznesu w cennym miejscu na mapie Leszna.

Już dzisiaj zapoznaj się z ofertą dostępnych lokali. Napisz do nas w celu umówienia wizyty bezpośrednio na inwestycji. Z chęcią pokażemy potencjał tego miejsca, przedstawimy dostępne lokale oraz szczegółowo omówimy ofertę.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z wyłącznym Biurem Sprzedaży:

Jedności Narodowej 41/3E, 50-260 Wrocław

Telefon: + 48 570 900 578

Zamów kontakt

Zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą w ciagu 24h.
    Dziękujemy!

    Otrzymaliśmy Twoją prośbę o kontakt. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej to możliwe. Do usłyszenia!

    Zamknij
    You don't have permission to register