Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna

Lipowe Zacisze w Kłodzku – zamieszkaj u podnóża gór!


Przedstawiamy Państwu kameralną inwestycję w Kłodzku, gdzie mamy przyjemność być wyłącznym Biurem Sprzedaży!

Przewidywany termin realizacji:

IV kwartał 2022

Powierzchnia: 62 m2 do 120 m2

 

Lipowe Zacisze to inwestycja deweloperska składająca się z 11 budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, o powierzchni użytkowej od 62,55 m2 do\ 120,52 m2. Inwestycja powstaje w kameralnej części Kłodzka, przy ulicy Lipowej,na wzniesieniu Owcza Góra, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Osiedle harmonijnie łączy potrzeby osób poszukujących odpoczynku, ceniących ciszę i spokój, jednocześnie posiadając możliwość szybkiego dojazdu do centrum miasta. Osiedle jest bezpieczne i kameralne o czym świadczy brak ruchliwych ulic wokół inwestycji, otoczenie natury oraz niskie zabudowy jednorodzinne w pobliżu.

Domy

Każdy z 11 budynków składa się z 3 poziomów, wysokiego parteru, piętra oraz nieużytkowego poddasza. 4 z 11 domów zaprojektowane są na planie kwadratu o powierzchni użytkowej od 62,55m2, natomiast pozostałe 7 na planie prostokąta o powierzchni użytkowej 120,52 m2 .Wnętrza zaprojektowane są tak, aby każdy nabywca mógł zaaranżować je według własnych potrzeb. Proste bryły dają możliwość wydzielenia funkcjonalnej przestrzeni. 9 domów posiada prywatne garaże znajdujące się w bryle budynku.

Lokalizacja

Malownicze Kłodzko znajduje się w Kotlinie Kłodzkie u podnóża gór Bardzkich. Kotlina Kłodzka jest rajem dla osób lubiących aktywny wypoczynek, ale również relaks na łonie przyrody. Bliskość gór daje idealną okazję do górskich wędrówek, a zimą do korzystania z uroków sportów zimowych. W odległości od 23 km do 40 km od inwestycji znajdują się liczne szlaki piesze takie jak Czerwony szlak z Duszników-Zdroju do Schroniska „Jagodna, Zielony szlak z Koziej Hali do Przełęczy Sokołowskiej, Szlak Spacerowy „Wokół Gminy Kłodzko, trasa na Szczeliniec Wielki, Błędne Skały, Jaskinia Radochowska, czy Wodospad Wilczki. W okolicy nie brakuje również tras rowerowych. Kotlina Kłodzka jako jedyna w Europie oferuje tak duże nagromadzenia tras enduro w jednym regionie, łącznie aż 220 km.W okolicy znajdują się liczne atrakcje turystyczne takie jak słynna Twierdza Kłodzko, Muzeum Ziemi Kłodzkiej, Pałac w Gorzanowie, czy Twierdza Srebrna Góra. Dla miłośników narciarstwa zjazdowego w odległości od 26 km do 36 km znajdują dobrze znane w Polsce ośrodki narciarskie Zieleniec i Czarna Góra. Natomiast dla miłośników narciarstwa biegowego w odległości od 27 km do 36 km znajdują się malownicze trasy Jamrozowa Polana i Zieleniec.

 

Więcej informacji na stronie: www.lipowe-zacisze.pl

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z wyłącznym Biurem Sprzedaży:

Jedności Narodowej 41/3E, 50-260 Wrocław

Telefon: + 48 570 900 551

e-mail : sprzedaz@lipowe-zacisze.pl

 

Wyślij wiadomość

Zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą.
    Administratorem danych jest Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna Katarzyna Augustyniak z siedzibą we Wrocławiu przy al. Jana Matejki 2c lok 3, adres do korespondencji: ul. Jedności Narodowej 41/3E, 50-260 Wrocław, NIP: 8842405925, REGON: 021877994, e-mail: biuro@kapitalnieruchomosci.pl, tel. +48 575 739 839.

    Dziękujemy!

    Otrzymaliśmy Twoją prośbę o kontakt. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej to możliwe. Do usłyszenia!

    Zamknij
    You don't have permission to register