Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna

Lipowe Zacisze – Inwestycja w Kłodzku zrealizowana!

Z przyjemnością informujemy, że inwestycja Lipowe Zacisze została zrealizowana. Budynki otrzymały decyzję o pozwoleniu na użytkowanie, co oznacza, że zawieramy już końcowe umowy sprzedaży i domy zyskują nowych właścicieli.

Lipowe Zacisze to nowoczesna inwestycja, która łączy w sobie komfort mieszkania w mieście z bliskością natury. Każdy dom został zaprojektowany z myślą o wygodzie i funkcjonalności, a wysokiej jakości materiały gwarantują trwałość i estetykę.

Cieszymy się, że możemy podzielić się z Państwem tą wiadomością i zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty – w sprzedaży dostępny jest już ostatni dom z tarasem ➡ https://www.lipowe-zacisze.pl/. To idealny moment, aby stać się częścią tej wyjątkowej społeczności.

Dziękujemy za dotychczasowe zaufanie i cieszymy się na dalszą współpracę i nowe wyzwania. Zapraszamy do zapoznania się także z innymi inwestycjami na ziemi kłodzkiej dostępnymi na naszej stronie internetowej w zakładce rynek pierwotny. ⬆

Wyślij wiadomość

Zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą.
    Administratorem danych jest Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna Katarzyna Augustyniak z siedzibą we Wrocławiu przy al. Jana Matejki 2c lok 3, adres do korespondencji: ul. Jedności Narodowej 41/3E, 50-260 Wrocław, NIP: 8842405925, REGON: 021877994, e-mail: biuro@kapitalnieruchomosci.pl, tel. +48 575 739 839.

    Dziękujemy!

    Otrzymaliśmy Twoją prośbę o kontakt. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej to możliwe. Do usłyszenia!

    Zamknij
    You don't have permission to register