Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna

Licytacja wyjątkowych przedmiotów na wydarzeniu „ONA – charytatywny pokaz mody”

W ubiegłym miesiącu przedstawialiśmy relację z wyjątkowego eventu – „ONA – charytatywny pokaz mody” organizowanego przez Fundację Onkologiczną „La vie La vie”. Z przyjemnością informujemy, iż Biuro Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna było ambasadorem tego wydarzenia.

Pokaz miał na celu promocję profilaktyki raka piersi, a także pokazanie potęgi kobiecości i solidarności w tak trudnej sytuacji, jaką jest choroba nowotworowa. Stanowił także symboliczne wsparcie kobiet w powrocie do zdrowia.

Podczas tego wieczoru przeprowadzona została także licytacja na cele charytatywne Fundacji, w której założycielka Kapital Nieruchomości – Katarzyna Augustyniak wylicytowała wyjątkowe przedmioty:
– Piłka Polskiej Reprezentacji Siatkarek Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Kobiet 2022,
– Rzeźba Melitele autorstwa Laury Gizickiej,
– Kolaż autorstwa Kiliany Dizner.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tym wydarzeniu – Wasze wsparcie i zaangażowanie sprawiły, że udało się zgromadzić środki na rzecz walki z rakiem piersi, badań profilaktycznych i wsparcia dla pacjentek.
To było niesamowite doświadczenie, pełne inspiracji i pozytywnej energii. Zachęcamy wszystkich do bieżącego wspierania Fundacji.

Wyślij wiadomość

Zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą.
    Administratorem danych jest Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna Katarzyna Augustyniak z siedzibą we Wrocławiu przy al. Jana Matejki 2c lok 3, adres do korespondencji: ul. Jedności Narodowej 41/3E, 50-260 Wrocław, NIP: 8842405925, REGON: 021877994, e-mail: biuro@kapitalnieruchomosci.pl, tel. +48 575 739 839.

    Dziękujemy!

    Otrzymaliśmy Twoją prośbę o kontakt. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej to możliwe. Do usłyszenia!

    Zamknij
    You don't have permission to register