Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna

KAPITAL NIERUCHOMOŚCI na Dniach Dewelopera 2019!

Mamy przyjemność poinformować, że dnia 16 października 2019 roku przedstawiciele Kapital Nieruchomości uczestniczyli w najbardziej prestiżowym wydarzeniu związanym z rynkiem nieruchomości – Dniach Dewelopera organizowanych przez Polski Związek Firm Deweloperskich. Tegoroczna edycja odbyła się w murach Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu. 

Na Dniach Dewelopera rok rocznie gromadzą się czołowi eksperci z branży, którzy poruszają najważniejsze i najbardziej interesujące tematy związane z sektorem mieszkaniowym. Dzięki wspólnym działaniom udaje się wyznaczyć kierunki rozwoju dla branży nieruchomości. Spotkanie to służy także integracji środowisk związanych z sektorem mieszkaniowym – reprezentantów firm deweloperskich, przedstawicieli władz państwowych i samorządowych oraz pozostałych uczestników procesów inwestycyjnych.

W trakcie tegorocznej edycji poruszone zostały najważniejsze kwestie dotyczące rynku nieruchomości a w szczególności rynku deweloperskiego w Polsce i zagranicą. Gościem specjalnym wydarzenia był Charles Montgomery – światowej klasy urbanista oraz autor książki „Miasto Szczęśliwe” – który podzielił się ze słuchaczami swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi infrastruktury różnych miast Polski. Zagadnienia poruszane w ramach wydarzenia obejmowały także m. in. tematykę różnych modeli inwestowania na rynku deweloperskim czy wskazówki jak mądrze projektować i budować osiedla w przestrzeni miejskiej.

Uczestnictwo w tego typu wydarzeniach branżowych to dla nas okazja do zgłębiania wiedzy, szerszego spojrzenia na rynek nieruchomości oraz do zapoznania się z najnowszymi trendami dotyczącymi branży nieruchomości w Polsce. Dzięki udziałowi w takich wydarzeniach jesteśmy bogatsi o nową wiedzę i doświadczenia, a tym samym praca Naszego Zespołu pozostaje na niezmiennie wysokim poziomie.

Wyślij wiadomość

Zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą.
    Administratorem danych jest Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna Katarzyna Augustyniak z siedzibą we Wrocławiu przy al. Jana Matejki 2c lok 3, adres do korespondencji: ul. Jedności Narodowej 41/3E, 50-260 Wrocław, NIP: 8842405925, REGON: 021877994, e-mail: biuro@kapitalnieruchomosci.pl, tel. +48 575 739 839.

    Dziękujemy!

    Otrzymaliśmy Twoją prośbę o kontakt. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej to możliwe. Do usłyszenia!

    Zamknij
    You don't have permission to register