Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna

Adriana Wilczewska – witamy w Zespole Kapital Nieruchomości!


Adriana Wilczewska to absolwentka Wyższej szkoły Zarządzania i Finansów we Wrocławiu na kierunku Politologii i specjalizacji marketingu politycznego. Certyfikowany Trener Sprzedaży Biznesu oraz Copywritingu.

Zawodowo prowadzi warsztaty, ukierunkowuje i nadzoruje zespoły odpowiedzialne za wyniki realizacji i sprzedaży inwestycji z rynku pierwotnego i wtórnego oraz nieruchomości komercyjnych. Wdrożyła do realizacji duże inwestycje deweloperskie, zakończone sukcesem. Jej największym zainteresowaniem jest rynek pierwotny i wdrażanie od podstaw nowych inwestycji deweloperskich.

Korzystając z wieloletniego doświadczenia, wspiera, uczy, pomaga menedżerom i przedstawicielom działów: komunikacji, HR, marketingu i sprzedaży w ich rozwoju, a w konsekwencji uzyskaniu zysku dla firm. Prowadzi rozmowy i zamyka negocjacje z kluczowymi partnerami biznesowymi w branży mieszkaniowej.

Dzięki doświadczeniu w pracy z ludźmi, osobiście prowadzonych rozmowach i zamykaniu z sukcesem transakcji, stała się pasjonatką eksperymentowania, wprowadzania innowacyjnych, nieoczywistych ale trafionych rozwiązań. Autentyczność, wiedza, zaufanie, relacja i praktyka to motto, które realnie pozwala na profesjonalne przeprowadzenie procesu sprzedaży, wprowadzenie zmian, rozwój zespołów i osiąganie zamierzonych celów. Przy analizie potrzeb, słuchaniu, umacnianiu mocnych stron swoich zespołów, monitorowaniu rynku, i poszukiwaniu rozwiązań dla wyprzedzenia konkurencji spędza większość swojego codziennego czasu.

W Kapital Nieruchomości jako Kierownik Działu Sprzedaży zajmuje się tworzeniem i opracowywaniem polityki sprzedażowej i marketingowej firmy, w oparciu o długookresową strategię i rzetelną dbałość o Klienta. Odpowiada za strategiczne planowanie, prognozowanie, kontrolę całego procesu sprzedażowego oraz wysokich standardów jakościowych pracy swojego zespołu. Planuje i nadzoruje poszczególne działania marketingowe jak badania rynku czy ustalanie najkorzystniejszych kanałów dotarcia do potencjalnych Nabywców i Inwestorów.  Dodatkowo zapewnia prawidłowy przepływ informacji i efektywną współpracę z innymi działami w celu utrzymania sprawnej obsługi Klientów. Utrzymuje relacje i zamyka negocjacje z kluczowymi partnerami biznesowymi.

Wyślij wiadomość

Zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą.
    Administratorem danych jest Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna Katarzyna Augustyniak z siedzibą we Wrocławiu przy al. Jana Matejki 2c lok 3, adres do korespondencji: ul. Jedności Narodowej 41/3E, 50-260 Wrocław, NIP: 8842405925, REGON: 021877994, e-mail: biuro@kapitalnieruchomosci.pl, tel. +48 575 739 839.

    Dziękujemy!

    Otrzymaliśmy Twoją prośbę o kontakt. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej to możliwe. Do usłyszenia!

    Zamknij
    You don't have permission to register