ZREALIZOWANA SPRZEDAŻ

Willa Smolecka

Inwestycja:

Mieszkaniowa

Lokalizacja:

Smolec, ul. Marcepanowa

Termin realizacji:

Zrealizowane

Cena za m2:

Szczegóły oferty

Powierzchnia mieszkań:

Od 62m2 do 72m2

Osoba odpowiedzialna:

Bartłomiej Stanuch

Doradca ds. Nieruchomości

+48 575 739 839

biuro@kapitalnieruchomosci.pl
kapitalnieruchomosci.pl

Opis inwestycji

Willa Smolecka to wyjątkowa inwestycja w Smolcu, zlokalizowana w miejscu gwarantującym ciszę i spokój przy jednoczesnej bliskości miasta. Willa Smolecka wyróżnia się ekskluzywną architekturą oferującą Państwu przestronne i komfortowe mieszkania. Dopełnienie projektu stanowi bogata infrastruktura – naziemne miejsca postojowe, przynalegające budynki gospodarcze doskonałe do aranżacji garażu, balkony oraz przestronne ogrody. Druga linia zabudowy stwarza kameralną atmosferę, dając poczucie bezpieczeństwa. Wszystko to zaledwie kilkanaście minut od centrum Wrocławia!

Mieszkania

W ofercie znajduje się osiem przestronnych mieszkań zlokalizowanych na dwóch kondygnacjach. Parterowe apartamenty posiadają powierzchnię 62.86 m2, natomiast mieszkania na piętrze 72,15 m2. Mieszkania na parterze posiadają prywatne ogrody o powierzchni wynoszącej nawet 143 m2, natomiast wyższa kondygnacja budynku zapewnia dostęp do przeszklonych balkonów oraz stwarza możliwość korzystania z dodatkowej przestrzeni o powierzchni blisko 73 m2. Duże okna gwarantują jasne, świetliste wnętrza. Projekt budynku wpisuje się w ekskluzywną willową zabudowę. Wizją Inwestora jest to, by standard realizacji uwzględniał możliwie najlepsze rozwiązania projektowe i materiałowe. Inwestycja posiada także udogodnienia w postaci zadaszonych budynków z funkcją garaży oraz indywidualnych miejsc postojowych.

Lokalizacja

Willa Smolecka dedykowana jest tym, którzy cenią sobie prywatność, estetykę oraz zalety podmiejskiej lokalizacji. Smolec to miejscowość położona zaledwie 1,5 km od granic Wrocławia. Do centrum Wrocławia można dojechać już w kilkanaście minut, zarówno samochodem jak i pociągiemze względu na bliskość stacji kolejowej. Smolec jest miejscem, które od kilku lat systematycznie przyciąga swoimi atutami nowych mieszkańców. Można tu odnaleźć spokój i wytchnienie od miejskiego zgiełku i zrelaksować się w domowym zaciszu. W Smolcu znajdziemy bogato rozbudowaną infrastrukturę i liczne atrakcje, co sprawia, że życie poza miastem staje się coraz łatwiejsze.

Zainteresowała Cię ta inwestycja?
Skontaktuj się z nami.

  Imię*  Telefon

  Wiadomość


  Administratorem danych jest Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna Katarzyna Augustyniak z siedzibą we Wrocławiu przy al. Jana Matejki 2c lok 3, adres do korespondencji: ul. Jedności Narodowej 41/3E, 50-260 Wrocław, NIP: 8842405925, REGON: 021877994, e-mail: biuro@kapitalnieruchomosci.pl, tel. +48 575 739 839.

  ul. Jedności Narodowej 41/3E, 50-260 Wrocław

  Wyślij wiadomość

  Zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą.
   Administratorem danych jest Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna Katarzyna Augustyniak z siedzibą we Wrocławiu przy al. Jana Matejki 2c lok 3, adres do korespondencji: ul. Jedności Narodowej 41/3E, 50-260 Wrocław, NIP: 8842405925, REGON: 021877994, e-mail: biuro@kapitalnieruchomosci.pl, tel. +48 575 739 839.

   Dziękujemy!

   Otrzymaliśmy Twoją prośbę o kontakt. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej to możliwe. Do usłyszenia!

   Zamknij
   You don't have permission to register