OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ

Słoneczna Polana

Inwestycja:

Mieszkaniowa

Lokalizacja:

Kudowa Zdrój, ul. Bluszczowa

Termin realizacji:

IV kwartał 2023

Cena za m2:

Szczegóły oferty

Powierzchnia mieszkań:

Od 35m2 do 74m2

Osoba odpowiedzialna:

Magdalena Piesak

Doradca ds. Nieruchomości

+48 577 355 075

info@osiedleslonecznapolana.com
kapitalnieruchomosci.pl

Opis inwestycji

Słoneczna Polana to pierwsza tego typu inwestycja w Kudowie-Zdroju, zlokalizowana w miejscu gwarantującym ciszę i spokój, wyjątkowe widoki i jednocześnie doskonale skomunikowana z centrum miasta. Zadbaliśmy o korespondującą z otoczeniem architekturę oraz przestronne, widokowe mieszkania o podwyższonym standardzie deweloperskim. Dopełnienie stanowi bogata infrastruktura - podziemny garaż, przestronne balkony, tarasy i ogródki czy winda, a także wyjątkowe otoczenie. Nieważne czy lubisz aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu, czy wolisz słodkie lenistwo. Tutaj na pewno znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz Ty i Twoja rodzina. A to wszystko zaledwie kilka minut od centrum miasta! Jednocześnie jest to miejsce do zainwestowania i lokaty kapitału. Rosnąca popularność regionu uzdrowisk kłodzkich jest okazją do zakupu mieszkania oraz przeznaczenia apartamentu na wynajem. Przewagą Kudowy-Zdroju jest całoroczny ruch turystyczny i uzdrowiskowy.

Lokale mieszkalne

W ofercie znajdują się przestronne mieszkania zlokalizowane na czterech kondygnacjach o powierzchni od 35 m2 aż po apartamenty o powierzchni ponad 74 m2, a także miejsca postojowe podziemne i komórki lokatorskie zlokalizowane w garażu podziemnym jak i miejsca postojowe naziemne. Budynek charakteryzuje się wysokim standardem oraz posiada liczne udogodnienia - garaż podziemny, windę, ogrody lub przestronne balkony i tarasy. Wyższe kondygnacje budynku zapewniają dostęp do pięknych krajobrazów Kudowy-Zdroju t.j. – widoku na Góry Stołowe oraz Wzgórza Lewińskie. Dążymy do tego, aby standard realizacji uwzględniał możliwie najlepsze rozwiązania projektowe i materiałowe.

Lokalizacja

Słoneczna Polana zlokalizowana jest w spokojnej dzielnicy mieszkalnej Kudowy-Zdroju. Zaledwie chwil dzieli Inwestycję od historycznego Domu Zdrojowego oraz parku z pijalnią wód mineralnych, gdzie z urokliwego otoczenia Inwestycji można przenieść się w uzdrowiskowy, tętniący życiem i przyjemny gwar.

Zainteresowała Cię ta inwestycja?
Skontaktuj się z nami.

  Imię*  Telefon

  Wiadomość

  ul. Jedności Narodowej 41/3E, 50-260 Wrocław

  Zamów kontakt

  Zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą w ciagu 24h.
   Dziękujemy!

   Otrzymaliśmy Twoją prośbę o kontakt. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej to możliwe. Do usłyszenia!

   Zamknij
   You don't have permission to register