OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ

Slavita Park

Inwestycja:

Mieszkaniowa

Lokalizacja:

ul. Zesłańców Sybiru, Kudowa Zdrój

Termin realizacji:

IV kwartał 2023 r.

Cena za m2:

Szczegóły oferty

Powierzchnia mieszkań:

od 30m2 do 140m2

Osoba odpowiedzialna:

Marika Walkowiak

Doradca ds. Nieruchomości

+48 570 900 931

slavitapark@kapitalnieruchomosci.pl

Opis inwestycji

Inwestycja deweloperska Slavita Park to zlokalizowany w czarującym otoczeniu uzdrowiska Kudowa-Zdrój budynek mieszkalny z garażem podziemnym.

Lokale mieszkalne

Inwestycja Slavita Park składa się z 70 komfortowych mieszkań zlokalizowanych na 4 kondygnacjach, a do każdego z mieszkań przynależy balkon, ogródek, antresole lub taras zlokalizowany na dachu budynku. Metraż najmniejszego mieszkania wynosi 30 m2 a największego aż 140 m2, co zapewnia szeroki wachlarz wyboru dla potencjalnych klientów. Funkcjonalne wnętrza zapewniają ciekawe możliwości aranżacyjne. Duże okna gwarantują jasne, świetliste wnętrza. Budynek wyposażony jest w dwie klatki schodowe, każda z windą zjeżdżającą także do hali garażu podziemnego. Na terenie nieruchomości będą także znajdować się miejsca postojowe naziemne. Inwestycja stanowi odpowiedź na zapotrzebowanie zarówno rynku mieszkaniowego jak i inwestycyjnego, jako lokata kapitału.

Lokalizacja

Budynek znajduje się w samym centrum Kudowy, w bliskiej odległości od największych atrakcji regionu takich jak Park Zdrojowy z pijalnią wód mineralnych, liczne muzea, trasy rowerowe czy restauracje, jednocześnie położony jest w miejscu gwarantującym spokój i wyjątkowe widoki. Bliskość natury – lasy, parki, rzeka, jezioro – zachęca do spędzania czasu na zewnątrz.

Zainteresowała Cię ta inwestycja?
Skontaktuj się z nami.

  Imię*  Telefon

  Wiadomość

  ul. Jedności Narodowej 41/3E, 50-260 Wrocław

  Zamów kontakt

  Zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą w ciagu 24h.
   Dziękujemy!

   Otrzymaliśmy Twoją prośbę o kontakt. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej to możliwe. Do usłyszenia!

   Zamknij
   You don't have permission to register