ZREALIZOWANA SPRZEDAŻ

Bliźniaki Siechnice

Inwestycja:

Mieszkaniowa

Lokalizacja:

Siechnice, ul. Hallera

Termin realizacji:

II kwartał 2021

Cena za m2:

Szczegóły oferty

Powierzchnia mieszkań:

134,47 m2

Osoba odpowiedzialna:

Paweł Maciaszek

Doradca ds. Nieruchomości

+48 575 739 839

biuro@kapitalnieruchomosci.pl
kapitalnieruchomosci.pl

Opis inwestycji

Bliźniaki Siechnice to nowopowstające osiedle domów w zabudowie bliźniaczej. Inwestycja realizowana jest w kameralnej części Siechnic, przy ul. Hallera, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. W najbliższym otoczeniu znajduje się kąpielisko wraz z plażą „Błękitna Laguna” oraz kompleks sportowy OSIR-u, stanowiące idealną przestrzeń do rodzinnej rekreacji. Bliskość natury – lasy, wały, jezioro – zachęca do spędzania czasu na zewnątrz. Miłośników jazdy na rowerze ucieszy fakt, że ok. 1,5 km od osiedla znajduje się rowerowy Singletrack Kotowice. W I etapie Osiedla Bliźniaki Siechnice zaplanowano realizację 8 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Każdy z domów składa się z części dziennej i garażu znajdujących się na parterze oraz nawet 4 pokoi z łazienką na piętrze. Do każdego budynku przynależy duży, indywidualny ogród z możliwością zaaranżowania komfortowego tarasu..

Domy

W ofercie znajduje się osiem domów w zabudowie bliźniaczej o łącznej powierzchni wynoszącej 134,47 m2 każdy. Komfort w strefie dziennej zapewnia przestrzeń o powierzchni około 60 m2. Do parteru przynależy również garaż o powierzchni 17,27 m2 oraz ogród do wyłącznego korzystania z możliwością zaaranżowania własnego tarasu. Na piętrze każdego budynku zaprojektowano wygodne i funkcjonalne 4 pokoje oraz łazienką o łącznej powierzchni wynoszącej ok 58 m2, wszystko wykonane w wysokim standardzie deweloperskim zgodnie z obowiązującymi normami.

Lokalizacja

Inwestycja realizowana jest w cichej i atrakcyjnej części Siechnic w sąsiedztwie domów jednorodzinnych W najbliższym otoczeniu znajduje się kąpielisko wraz z plażą „Błękitna Laguna” oraz kompleks sportowy OSIR-u, stanowiące idealną przestrzeń do rodzinnej rekreacji. Bliskość natury – lasy, wały, jezioro – zachęca do spędzania czasu wolnego na zewnątrz. Miłośników jazdy na rowerze ucieszy fakt, że ok. 1,5 km od osiedla znajduje się rowerowy Singletrack Kotowice. Nowoczesne osiedle położone kilkanaście minut od centrum Wrocławia.

Zainteresowała Cię ta inwestycja?
Skontaktuj się z nami.

  Imię*  Telefon

  Wiadomość


  Administratorem danych jest Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna Katarzyna Augustyniak z siedzibą we Wrocławiu przy al. Jana Matejki 2c lok 3, adres do korespondencji: ul. Jedności Narodowej 41/3E, 50-260 Wrocław, NIP: 8842405925, REGON: 021877994, e-mail: biuro@kapitalnieruchomosci.pl, tel. +48 575 739 839.

  ul. Jedności Narodowej 41/3E, 50-260 Wrocław

  Wyślij wiadomość

  Zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą.
   Administratorem danych jest Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna Katarzyna Augustyniak z siedzibą we Wrocławiu przy al. Jana Matejki 2c lok 3, adres do korespondencji: ul. Jedności Narodowej 41/3E, 50-260 Wrocław, NIP: 8842405925, REGON: 021877994, e-mail: biuro@kapitalnieruchomosci.pl, tel. +48 575 739 839.

   Dziękujemy!

   Otrzymaliśmy Twoją prośbę o kontakt. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej to możliwe. Do usłyszenia!

   Zamknij
   You don't have permission to register