WKRÓTCE W REALIZACJI

Osada Qdova

Inwestycja:

Apartamenty inwestycyjne

Lokalizacja:

Jakubowice, Kudowa-Zdrój

Termin realizacji:

Szczegóły wkrótce

Cena za m2:

Szczegóły oferty

Powierzchnia mieszkań:

od 37 m2 do 47 m2

Osoba odpowiedzialna:

Agnieszka Kozak

Kierownik Działu Sprzedaży

+48 570 900 323

a.kozak@kapitalnieruchomosci.pl

Opis Inwestycji

W ramach nowej inwestycji Osada Qdova powstaną 24 wille, łącznie 72 apartamenty, przeznaczone do własnego wypoczynku, ale również z możliwością najmu krótkoterminowego w malowniczej części Kudowy- Zdrój. Koncepcja oraz lokalizacja inwestycji nie jest przypadkowa, wszystkie detale zostały dokładnie przemyślane i zaplanowane przez Inwestora, aby zagwarantować Nabywcom oraz gościom możliwie największy komfort. Poza przestronnymi apartamentami zaplanowano basen, spa oraz sauny. Lokalizacja sprzyja pieszym wędrówkom, zdobywaniu szczytów ale również szaleństwu na stokach narciarskich w Zieleńcu i w Czechach. Dojazd do tras narciarskich zapewni SKI-BUS. Obiekt ma realizować sztandarową ideę hotelu rozproszonego i promować to jako obecnie najlepszą formę turystyki łączącą zalety noclegu w prywatnym apartamencie oraz w hotelu. Dzięki zastosowaniu takiej formy turystyki obiekt oprócz korzyści płynących ze strony zwiększenia komfortu, zadowolenia Właściciela i gości z pobytu może znacznie zwiększyć swoją przychodowość. Właściciele apartamentów sami decydują czy inwestycja będzie dla nich miejscem do wypoczynku czy przeznaczą apartament na wynajem krótkoterminowy gwarantujący zysk.

Apartamenty

W każdej willi zlokalizowano po 3 przestronne apartamenty o powierzchni od 37,44 m² do 46,86 m². Do apartamentu przynależy oszklony, przestronny taras o powierzchni ok. 19 m². Apartamenty zostaną wykończone pod klucz, z pełnym wyposażeniem. Do wyboru są trzy opcje aranżacji wnętrza zaprojektowane z pełną starannością i uwzględnieniem detali przez Studio Doroty Szelągowskiej. Widok z apartamentów rozciąga się na pasmo górskie a zaprojektowany układ architektoniczny pomieszczeń jest w pełni funkcjonalny i wygodny w użytkowaniu. Innowacyjne rozwiązania, które zostały uwzględnione w standardzie wykończenia podnoszą komfort przy jednoczesnym minimalizowaniu kosztów eksploatacji.

Lokalizacja

Resort ***** Osada Qdova znajduje się w kurorcie zdrojowym Kudowa-Zdrój. Jest to jeden z najchętniej odwiedzanych regionów turystycznych w Polsce, o szczególnym znaczeniu ze względu na walory naturalne. Sama inwestycja zlokalizowana jest w sercu Gór Stołowych, w otulinie Parku Narodowego i obszarze Natura 2000, przy samym szlaku do Błędnych Skał i Szczelińca. Położenie apartamentów gwarantuje znakomite warunki do pieszych wędrówek. Góry Stołowe to jedyne w Europie tego typu wzniesienia do wszelkich aktywności na świeżym powietrzu w otoczeniu niezapomnianych widoków. To również miejsce wymarzone dla rowerzystów ze względu na niezliczone trasy rowerowe w samym sercu Parku Narodowego Gór Stołowych. Atutem lokalizacji jest niewielka odległość od Zieleniec Ski Arena, jednego z największych ośrodków narciarskich w Polsce o długości tras wynoszących 23 km, 29 wyciągów narciarskich, w tym 6 nowoczesnych kanapowych. Adršpašské Skalne Miasto w Czechach to formacje skalne o rozmaitych kształtach, oddalone o 40km od resortu Osada Qdova. Inwestycja położona jest ok 110km od wjazdu na autostradę A4 oraz ok 75km do węzła drogi S3. W przyszłości planowane jest poprowadzenie drogi S8 z Wrocławia do przejścia granicznego Kudowa Słone, co znacząco skróci czas dojazdu do Osady Qdova, oraz pozytywnie wpłynie na wartość apartamentów.

Zainteresowała Cię ta inwestycja?
Skontaktuj się z nami.

  Imię*  Telefon

  Wiadomość


  Administratorem danych jest Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna Katarzyna Augustyniak z siedzibą we Wrocławiu przy al. Jana Matejki 2c lok 3, adres do korespondencji: ul. Jedności Narodowej 41/3E, 50-260 Wrocław, NIP: 8842405925, REGON: 021877994, e-mail: biuro@kapitalnieruchomosci.pl, tel. +48 575 739 839.

  ul. Jedności Narodowej 41/3E, 50-260 Wrocław

  Wyślij wiadomość

  Zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą.
   Administratorem danych jest Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna Katarzyna Augustyniak z siedzibą we Wrocławiu przy al. Jana Matejki 2c lok 3, adres do korespondencji: ul. Jedności Narodowej 41/3E, 50-260 Wrocław, NIP: 8842405925, REGON: 021877994, e-mail: biuro@kapitalnieruchomosci.pl, tel. +48 575 739 839.

   Dziękujemy!

   Otrzymaliśmy Twoją prośbę o kontakt. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej to możliwe. Do usłyszenia!

   Zamknij
   You don't have permission to register