LOKALE USŁUGOWE

Ogrody Pieniawskie

Inwestycja:

Mieszkaniowa

Lokalizacja:

Polanica Zdrój, ul. Zdrojowa

Termin realizacji:

IV kwartał 2021

Cena za m2:

Szczegóły oferty

Powierzchnia mieszkań:

Od 41,5m2 do 101m2

Osoba odpowiedzialna:

Magdalena Piesak

Doradca ds. Nieruchomości

+ 48 792 900 507

info@ogrodypieniawskie.com
kapitalnieruchomosci.pl

Opis inwestycji

Inwestycja „Ogrody Pieniawskie” to budynek, który zachwyci mieszkańców swoją elegancją i lekkością architektoniczną. Cechą wyróżniającą jest duże przeszklenie bryły budynku. Mieszkania na piętrach będą posiadać przestronne balkony i tarasy, które doskonale sprawdzą się jako miejsce do odpoczynku. Na mieszkańców zajmujących parterowe apartamenty czekają indywidualne ogródki, zapewniające prywatne miejsce do rekreacji. Jeśli cenimy sobie niezwykłe widoki i otoczenie zieleni, idealnym rozwiązaniem będzie mieszkanie usytuowane na najwyższej kondygnacji, do którego przynależy taras zlokalizowany na dachu budynku. To wszystko daje ciekawe możliwości aranżacyjne własnej przestrzeni. Funkcjonalny układ pomieszczeń, miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz bezpośrednia bliskość przyrody zapewniają komfort i luksus przyszłym mieszkańcom.

Inwestycja w liczbach

W budynku znajduje się łącznie 46 przestronnych apartamentów usytuowanych na czterech kondygnacjach oraz 5 lokali usługowych usytuowanych na parterze oraz I piętrze. Powierzchnia lokali mieszkalnych rozpoczyna się od 41,5 m2 aż po apartamenty o powierzchni ponad 100 m2, natomiast powierzchnia lokali usługowych kształtuje się od 47 m2 do 320 m2. Ponadto w inwestycji znajdować się będą 22 komórki lokatorskie a także garaż podziemny wyposażony w 42 miejsca postojowe.

Lokalizacja

Ogrody Pieniawskie położone są w samym centrum Polanicy-Zdroju – miejscowości znajdującej się na terenie Kotliny Kłodzkiej, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem kuracjuszy i turystów. Miejscowość słynie ze swych wód mineralnych, a płynąca przez miasto Bystrzyca Dusznicka zapewnia przyjemny chłód i niezwykle bujną roślinność.

Twój najlepszy adres

Ogrody Pieniawskie to wyjątkowe miejsce do zamieszkania. Odnajdą się tu zarówno ludzie biznesu, rodziny z dziećmi, jak również miłośnicy gór i kontaktu z naturą. Jest to także doskonałe miejsce z przeznaczeniem pod inwestycję. Ogrody Pieniawskie to inwestycja premium. Doskonała lokalizacja, przestronne wnętrza i liczne udogodnienia to tylko niektóre z jej atutów.

Zainteresowała Cię ta inwestycja?
Skontaktuj się z nami.

  Imię*  Telefon

  Wiadomość

  ul. Jedności Narodowej 41/3E, 50-260 Wrocław

  Zamów kontakt

  Zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą w ciagu 24h.
   Dziękujemy!

   Otrzymaliśmy Twoją prośbę o kontakt. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej to możliwe. Do usłyszenia!

   Zamknij
   You don't have permission to register