NA SPRZEDAŻ

Nowa inwestycja w centrum Polanicy-Zdroju!

Inwestycja:

Apartamenty inwestycyjne

Lokalizacja:

Polanica-Zdrój

Termin realizacji:

IV kwartał 2024 r.

Cena za m2:

Szczegóły oferty

Powierzchnia mieszkań:

od 30 m2 do 70 m2

Osoba odpowiedzialna:

Magdalena Piesak

Doradca ds. Nieruchomości

577 355 075

m.piesak@kapitalnieruchomosci.pl

Zapraszamy do zapoznania się z prestiżową inwestycją realizowaną w centrum Polanicy-Zdroju.

To nowe, unikatowe miejsce na mapie Polanicy, które łączy w sobie elementy lokalnego designu, tradycji i wysokiego komfortu. To wyjątkowa inwestycja, którą charakteryzuje między innymi jakościowe wykończenie apartamentów, okazała strefa SPA z basenem, saunami, salą fitness i salą zabaw dla najmłodszych, a także dodatkowo inwestycja oferuje dostęp do restauracji. Tuż przy Parku Zdrojowym zaplanowano realizację zespołu 4 budynków usługowych/ domów wypoczynkowych wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną. Inwestycja składać się będzie docelowo z czterech etapów – w tym pierwszy, polegający na wybudowaniu budynku z częścią rekreacyjną tj. basenem, częścią fitness oraz bawialnią dla dzieci. Budynek składać się będzie z 5 kondygnacji nadziemnych i jednej podziemnej. Zaprojektowano komfortowy garaż podziemny z 37 miejscami postojowymi oraz 53 apartamenty na wyższych kondygnacjach. Zaprojektowane przestrzenie umiejętnie łączą to, co tradycyjne, z tym, co nowoczesne i ekologiczne. Dodatkowo na terenie nieruchomości zrealizowane zostaną nawet 4 stacje ładowania samochodów elektrycznych. Zakup apartamentu w tej inwestycji to nie tylko ochrona antyinflacyjna i bezpieczeństwo zainwestowanego kapitału, ale także możliwość zarabiania na wynajmie za pomocą pełnego wsparcia operatorskiego przy nieograniczonym pobycie właścicielskim.

Planowane zakończenia prac budowlanych pierwszego etapu założono na IV kwartał 2024.

Lokalna architektura i niezwykłość tego regionu były od początku inspiracją do powstania tej inwestycji, którą czuć w każdym centymetrze zaprojektowanej powierzchni. Powierzchni, którą wystarczyło uzupełnić o nowe technologie i spektakularną strefę SPA (oddaną do użytkowania już z I budynkiem), aby stworzyć miejsce, które wyróżnia się na tle innych ośrodków.

Zainteresowała Cię ta inwestycja?
Skontaktuj się z nami.

  Imię*  Telefon

  Wiadomość


  Administratorem danych jest Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna Katarzyna Augustyniak z siedzibą we Wrocławiu przy al. Jana Matejki 2c lok 3, adres do korespondencji: ul. Jedności Narodowej 41/3E, 50-260 Wrocław, NIP: 8842405925, REGON: 021877994, e-mail: biuro@kapitalnieruchomosci.pl, tel. +48 575 739 839.

  ul. Jedności Narodowej 41/3E, 50-260 Wrocław

  Wyślij wiadomość

  Zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą.
   Administratorem danych jest Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna Katarzyna Augustyniak z siedzibą we Wrocławiu przy al. Jana Matejki 2c lok 3, adres do korespondencji: ul. Jedności Narodowej 41/3E, 50-260 Wrocław, NIP: 8842405925, REGON: 021877994, e-mail: biuro@kapitalnieruchomosci.pl, tel. +48 575 739 839.

   Dziękujemy!

   Otrzymaliśmy Twoją prośbę o kontakt. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej to możliwe. Do usłyszenia!

   Zamknij
   You don't have permission to register