OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ

Lipowe Zacisze

Inwestycja:

Domy

Lokalizacja:

Kłodzko

Termin realizacji:

II kwartał 2023

Cena za m2:

Sczegóły oferty

Powierzchnia mieszkań:

od 62m2 do 120m2

Osoba odpowiedzialna:

Łukasz Kuśmierek

Doradca ds. Nieruchomości

+48 537 562 209

sprzedaz@lipowe-zacisze.pl

OPIS INWESTYCJI

Lipowe Zacisze to inwestycja deweloperska składająca się z 11 budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, o powierzchni użytkowej od 62,55 m2 do\ 120,52 m2. Inwestycja powstaje w kameralnej części Kłodzka, przy ulicy Lipowej,na wzniesieniu Owcza Góra, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Osiedle harmonijnie łączy potrzeby osób poszukujących odpoczynku, ceniących ciszę i spokój, jednocześnie posiadając możliwość szybkiego dojazdu do centrum miasta. Osiedle jest bezpieczne i kameralne o czym świadczy brak ruchliwych ulic wokół inwestycji, otoczenie natury oraz niskie zabudowy jednorodzinne w pobliżu.

DOMY

Każdy z 11 budynków składa się z 3 poziomów, wysokiego parteru, piętra oraz nieużytkowego poddasza. 4 z 11 domów zaprojektowane są na planie kwadratu o powierzchni użytkowej od 62,55m2, natomiast pozostałe 7 na planie prostokąta o powierzchni użytkowej 120,52 m2 .Wnętrza zaprojektowane są tak, aby każdy nabywca mógł zaaranżować je według własnych potrzeb. Proste bryły dają możliwość wydzielenia funkcjonalnej przestrzeni. 9 domów posiada prywatne garaże znajdujące się w bryle budynku.

LOKALIZACJA

Malownicze Kłodzko znajduje się w Kotlinie Kłodzkie u podnóża gór Bardzkich. Kotlina Kłodzka jest rajem dla osób lubiących aktywny wypoczynek, ale również relaks na łonie przyrody. Bliskość gór daje idealną okazję do górskich wędrówek, a zimą do korzystania z uroków sportów zimowych. W odległości od 23 km do 40 km od inwestycji znajdują się liczne szlaki piesze takie jak Czerwony szlak z Duszników-Zdroju do Schroniska „Jagodna, Zielony szlak z Koziej Hali do Przełęczy Sokołowskiej, Szlak Spacerowy „Wokół Gminy Kłodzko, trasa na Szczeliniec Wielki, Błędne Skały, Jaskinia Radochowska, czy Wodospad Wilczki. W okolicy nie brakuje również tras rowerowych. Kotlina Kłodzka jako jedyna w Europie oferuje tak duże nagromadzenia tras enduro w jednym regionie, łącznie aż 220 km.W okolicy znajdują się liczne atrakcje turystyczne takie jak słynna Twierdza Kłodzko, Muzeum Ziemi Kłodzkiej, Pałac w Gorzanowie, czy Twierdza Srebrna Góra. Dla miłośników narciarstwa zjazdowego w odległości od 26 km do 36 km znajdują dobrze znane w Polsce ośrodki narciarskie Zieleniec i Czarna Góra. Natomiast dla miłośników narciarstwa biegowego w odległości od 27 km do 36 km znajdują się malownicze trasy Jamrozowa Polana i Zieleniec.

Zainteresowała Cię ta inwestycja?
Skontaktuj się z nami.

  Imię*  Telefon

  Wiadomość

  ul. Jedności Narodowej 41/3E, 50-260 Wrocław

  Zamów kontakt

  Zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą w ciagu 24h.
   Dziękujemy!

   Otrzymaliśmy Twoją prośbę o kontakt. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej to możliwe. Do usłyszenia!

   Zamknij
   You don't have permission to register