NA SPRZEDAŻ

Mieszkania Osobowice

Inwestycja:

Mieszkaniowa

Lokalizacja:

Osobowice, Wrocław

Termin realizacji:

III kwartał 2024

Cena za m2:

Szczegóły oferty

Powierzchnia mieszkań:

44 m2 - 135 m2

Osoba odpowiedzialna:

Agnieszka Kozak

Kierownik Działu Sprzedaży

+ 48 570 900 323

a.kozak@kapitalnieruchomosci.pl

O inwestycji

Inwestycja zlokalizowana we Wrocławiu na Osobowicach. W otoczeniu terenów zielonych pozwalających na złapanie oddechu a jednocześnie bardzo blisko centrum miasta. Kameralny trzykondygnacyjny budynek harmonijnie wpisuje się w otoczenie. Modernistyczna bryła budynku posiada duże przeszklenia doświetlające pomieszczenia. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się liczne tereny zielone, Las Osobowicki i bulwary nad Odrą. W budynku zaprojektowano garaż podziemny z 24 miejscami postojowymi oraz cichobieżną windę dostępną z poziomu -1. Na konkretnych kondygnacjach budynku znajdować się będą pomieszczenia z przeznaczeniem do wspólnego użytkowania przez mieszkańców tj. wózkownia. Część miejsc postojowych w garażu podziemnym posiadają ponadstandardowe wymiary, dzięki czemu Nabywca zyskuje dodatkową przestrzeń. Dodatkowo na terenie inwestycji zasadzone zostanie ponad 100 dodatkowych drzew co zapewni oraz stworzy jeszcze większą prywatność i kameralność miejsca.

Mieszkania

W kameralnym, trzykondygnacyjnym budynku znajdzie się 20 mieszkań, w tym 7 apartamentów z antresolami. Mieszkania o powierzchni od 34 m² do 135 m² i wysokości 2,64 m zostały zaprojektowane tak, by pozostawiać pełną swobodę aranżacyjną Nabywcom. Można wydzielić dodatkowe pomieszczenia lub otworzyć salon w celu uzyskania efektu zwiększonej przestrzeni. Właściciele mogą indywidualnie dopasować układ aranżacyjny pod własne potrzeby i wytyczne jak również dopasować produkt pod najem inwestycyjny. Mieszkania usytuowane na parterze posiadają bezpośrednie wyjście na przynależny do mieszkania teren zielony o powierzchni nawet do 173 mkw. Media miejskie. Ogrzewanie gazowe (centralna kotłownia). Światłowód.

Lokalizacja

Iwestycja powstaje u zbiegu ulic Jarocińskiej i Śremskiej w zielonej części Wrocławia - Osobowice. Lokalizacja zapewnia bliskie sąsiedztwo terenów zielonych (Las Rędziński i Osobowicki) i rekreacyjnych, spacerowych bulwarów wzdłuż nabrzeża Odry, jednocześnie pozostając w komfortowym dystansie od centrum miasta. Pełen dostęp do komunikacji miejskiej, zarówno autobusowej jak i tramwajowej. W bliskim otoczeniu niezbędna infrastruktura wraz z ofertą handlową i usługową.

Zainteresowała Cię ta inwestycja?
Skontaktuj się z nami.

  Imię*  Telefon

  Wiadomość


  Administratorem danych jest Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna Katarzyna Augustyniak z siedzibą we Wrocławiu przy al. Jana Matejki 2c lok 3, adres do korespondencji: ul. Jedności Narodowej 41/3E, 50-260 Wrocław, NIP: 8842405925, REGON: 021877994, e-mail: biuro@kapitalnieruchomosci.pl, tel. +48 575 739 839.

  ul. Jedności Narodowej 41/3E, 50-260 Wrocław

  Wyślij wiadomość

  Zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą.
   Administratorem danych jest Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna Katarzyna Augustyniak z siedzibą we Wrocławiu przy al. Jana Matejki 2c lok 3, adres do korespondencji: ul. Jedności Narodowej 41/3E, 50-260 Wrocław, NIP: 8842405925, REGON: 021877994, e-mail: biuro@kapitalnieruchomosci.pl, tel. +48 575 739 839.

   Dziękujemy!

   Otrzymaliśmy Twoją prośbę o kontakt. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej to możliwe. Do usłyszenia!

   Zamknij
   You don't have permission to register