GOTOWE DO ODBIORU

Apartamenty nad morzem!

Inwestycja:

Apartamenty

Lokalizacja:

Mielno

Termin realizacji:

Gotowe do odbioru

Cena za m2:

Szczegóły oferty

Powierzchnia mieszkań:

30 m2 do 175 m2

Osoba odpowiedzialna:

Magdalena Piesak

Doradca ds. Nieruchomości

+48 577 355 075

m.piesak@kapitalnieruchomosci.pl

O INWESTYCJI

Inwestycja zlokalizowana jest w spokojnej części Mielna, na leśnej mierzei między Morzem Bałtyckim a jeziorem Jamno. W ofercie posiadamy zarówno apartamenty do wykorzystania w ramach inwestycji „second home” jak i w formie zarządzania najmem turystycznym przez wykwalifikowanego operatora co umożliwia czerpanie regularnych zysków z inwestycji. Na terenie obiektu zlokalizowany jest m.in. prywatny parking, siłownia oraz strefa barowo-kawiarniana. Na dachu budynku znajduje się strefa wypoczynku z basenem typu „infinity” o powierzchni aż 32 m2 z hydromasażem, ogrzewaniem i przeciwprądem. Ze strefy relaksu można podziwiać malownicze widoki na jezioro Jamno oraz lasy sosnowe.

APARTAMENTY

Apartamenty inwestycyjne usytuowane są w trzypiętrowym, energooszczędnym budynku. Oferujemy apartamenty o powierzchni od 30,64 m2 do 175,87 m2, do których przynależny część prywatna w postaci ogrodu, tarasu lub balkonu. Apartamenty są w pełni wykończone i gotowe do odbioru kluczy. W standardzie wykończenia znajduje się m.in.: ogrzewania podłogowe, dekoracja ściany szklanej, która odsłania widok na jezioro oraz las, instalacja elektryczna, internetowa oraz RTV, wykończenie i wyposażenie łazienki w armaturę firmy GROHE i LAUFEN, drzwi firmy INTERDOOR.

LOKALIZACJA

Dużym atutem inwestycji jest sama lokalizacja apartamentowca. Znajduje się on w cichej, spokojnej i kameralnej okolicy, jednocześnie bardzo blisko centrum Mielna - jednego z największych kurortów turystycznych. Bryła budynku została harmonijnie wkomponowana w otaczającą przyrodę, co pozwoli cieszyć się luksusem w zgodzie z naturą. Budynek sąsiaduje z lasem sosnowym i jeziorem Jamno. Inwestycja w przyszłości uzyska bezpośredni dostęp do morza dla łodzi i jachtów, co umożliwi prywatny port położony bezpośrednio przy apartamentowcu. Dzięki temu dostęp do apartamentów będzie możliwy nie tylko drogą lądowa, ale i wodną.

Zainteresowała Cię ta inwestycja?
Skontaktuj się z nami.

  Imię*  Telefon

  Wiadomość


  Administratorem danych jest Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna Katarzyna Augustyniak z siedzibą we Wrocławiu przy al. Jana Matejki 2c lok 3, adres do korespondencji: ul. Jedności Narodowej 41/3E, 50-260 Wrocław, NIP: 8842405925, REGON: 021877994, e-mail: biuro@kapitalnieruchomosci.pl, tel. +48 575 739 839.

  ul. Jedności Narodowej 41/3E, 50-260 Wrocław

  Wyślij wiadomość

  Zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą.
   Administratorem danych jest Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna Katarzyna Augustyniak z siedzibą we Wrocławiu przy al. Jana Matejki 2c lok 3, adres do korespondencji: ul. Jedności Narodowej 41/3E, 50-260 Wrocław, NIP: 8842405925, REGON: 021877994, e-mail: biuro@kapitalnieruchomosci.pl, tel. +48 575 739 839.

   Dziękujemy!

   Otrzymaliśmy Twoją prośbę o kontakt. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej to możliwe. Do usłyszenia!

   Zamknij
   You don't have permission to register