Magdalena Piesak

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego - kierunek Prawo. W ramach programu ERASMUS studiowała także Prawo na Vrije Universitait Brussels w Brukseli. W trakcie studiów należała i była aktywnym członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Prawa ELSA Katowice oraz kilku Kół Naukowych. Ukończyła również podyplomowe Studia Zarządzania oparte na strukturze MBA w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Jej największymi zainteresowaniami związanymi z prawem jest prawo gospodarcze oraz prawo cywilne, a w szczególności prawo nieruchomości oraz prawo własności intelektualnej. W Kapital Nieruchomości zajmuje się przede wszystkim kompleksową obsługą inwestycji deweloperskich, w tym tworzeniem ofert, kontaktem z klientem oraz obsługą posprzedażową. Pani Magdalena specjalizuje się także w tworzeniu projektów umów oraz weryfikacji stanu prawnego nieruchomości. Posługuje się biegle językiem angielskim, także w formie Legal English. W wolnych chwilach pasjonatka podróży po Polsce i Europie, jazzu oraz jogi.

Wyślij wiadomość

Zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą.
    Administratorem danych jest Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna Katarzyna Augustyniak z siedzibą we Wrocławiu przy al. Jana Matejki 2c lok 3, adres do korespondencji: ul. Jedności Narodowej 41/3E, 50-260 Wrocław, NIP: 8842405925, REGON: 021877994, e-mail: biuro@kapitalnieruchomosci.pl, tel. +48 575 739 839.

    Dziękujemy!

    Otrzymaliśmy Twoją prośbę o kontakt. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej to możliwe. Do usłyszenia!

    Zamknij
    You don't have permission to register