Katarzyna Lasak

Prawnik

Absolwentka wydziału  Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego – kierunek Prawo.

W trakcie studiów zdobywała doświadczenie w kancelarii prawnej, gdzie  zajmowała się głównie prawem procesowym i windykacją. Prawo rodzinne i opiekuńcze, prawo ubezpieczeń społecznych, prawo rzeczowe i spadkowe oraz prawo nieruchomości to dziedziny prawa, które najbardziej ją interesują i w których chce się dalej w ramach naszej Kancelarii  rozwijać.

W swojej praktyce zajmuje się przede wszystkim prawem nieruchomości. Do zakresu obowiązków Pani Katarzyny należy przede wszystkim wsparcie w zakresie bieżącej obsługi prawnej przeprowadzanych transakcji, a w szczególności w zakresie obsługi projektów deweloperskich, w tym tworzenie i opiniowanie projektów umów oraz weryfikacja stanu prawnego nieruchomości.

Wciąż poszerza swoją wiedzę z zakresu prawa.

Posługuje się językiem niemieckim oraz językiem angielskim w stopniu komunikatywnym.

Wyślij wiadomość

Zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą.
    Administratorem danych jest Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna Katarzyna Augustyniak z siedzibą we Wrocławiu przy al. Jana Matejki 2c lok 3, adres do korespondencji: ul. Jedności Narodowej 41/3E, 50-260 Wrocław, NIP: 8842405925, REGON: 021877994, e-mail: biuro@kapitalnieruchomosci.pl, tel. +48 575 739 839.

    Dziękujemy!

    Otrzymaliśmy Twoją prośbę o kontakt. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej to możliwe. Do usłyszenia!

    Zamknij
    You don't have permission to register