Agnieszka Kozak

Kierownik Działu Sprzedaży

Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu na Wydziale Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji, studiów I i II stopnia na kierunku Geodezja Gospodarcza i Gospodarka Nieruchomościami. Ukończyła także studia podyplomowe organizowane przez Wyższą Szkołę Humanistyczną na kierunku Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, co w połączeniu z wieloletnią praktyką w zawodzie zaowocowało dodatkowo uzyskaniem licencji Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy pośrednika, a także w pracy na rynku deweloperskim, w Kapital Nieruchomości, jako kierownik działu sprzedaży wspiera zespół sprzedażowy w planowaniu i realizacji zadań jakie niesie ze sobą ten ciekawy, ale też niejednokrotnie pełen wyzwań zawód, szczególnie na rynku wtórnym. Prywatnie wielbicielka dobrych kryminałów, teatru i ciekawych podcastów.

Wyślij wiadomość

Zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą.
    Administratorem danych jest Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna Katarzyna Augustyniak z siedzibą we Wrocławiu przy al. Jana Matejki 2c lok 3, adres do korespondencji: ul. Jedności Narodowej 41/3E, 50-260 Wrocław, NIP: 8842405925, REGON: 021877994, e-mail: biuro@kapitalnieruchomosci.pl, tel. +48 575 739 839.

    Dziękujemy!

    Otrzymaliśmy Twoją prośbę o kontakt. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej to możliwe. Do usłyszenia!

    Zamknij
    You don't have permission to register