kapital nieruchomości - logo

+48 575 739 839

biuro@kapitalnieruchomosci.pl

a

Dla Deweloperów

  /  Dla Deweloperów

Pakiet usług do Inwestorów oraz Deweloperów

W Kapital Nieruchomości, po wielu latach doświadczenia zawodowego, zapewniamy świadczenie pełnego pakietu usług związanych z procesem deweloperskim bądź inwestycyjnym.

Obsługa prawna, kadra inżynierska, usługi marketingowe czy też obsługa posprzedażowa to nasza codzienna działalność i to począwszy od analizy opłacalności przedsięwzięcia deweloperskiego przez wyszukanie gruntów, analizę rozwiązań projektowych aż po działania marketingowe i szeroko rozumianą sprzedaż.

Dopasowane portfolio usług

Zespół Kapital Nieruchomości od lat współpracuje z Deweloperami oraz Inwestorami, którzy powierzyli nam swoje zadania Inwestycyjne. Dzięki takiej współpracy deweloperzy zyskują wiele korzyści. Podstawą naszego działania jest zapewnienie bezpieczeństwa całego zadania inwestycyjnego i przeprowadzenie procesu w sposób jak najbardziej korzystny a przede wszystkim kompleksowy i sprawny dla Inwestora

Jesteśmy przekonani, iż nasze dotychczasowe doświadczenie pozwala na wsparcie zarówno w całym procesie realizacji inwestycji, jak i wybranych jego elementów, w zależności od potrzeb i działań, które okażą się niezbędne.

Zespół specjalistów

Wiemy, że dobry projekt to taki, który zakończył się sukcesem i w możliwie najszybszym czasie, dlatego w obrębie naszych działań wyodrębniliśmy wyspecjalizowany zespół:

Prawników

których doświadczenie w prawie budowlanym, prawie autorskim, prawie zarządzania i obrotu nieruchomościami, prawie administracyjnym, prawie sądowo-administracyjnym, prawie gospodarczym – pozwala na gwarancję bezpieczeństwa zadań Inwestycyjnych.

więcej: Kancelaria Prawna

Inżynierów Budowy

oraz Inspektorów nadzoru, którzy czynnie współpracują z nami przy obsłudze inwestycji mieszkaniowych, publicznych czy komercyjnych dając inwestorom większą gwarancję jakości realizowanych inwestycji.

Analityków Rynkowych i Doradców Finansowych

których wiedza pozwala na ocenę rentowności każdego przedsięwzięcia Inwestycyjnego a także stanowi profesjonalne wsparcie przy pozyskaniu finansowania

Doradców ds. Sprzedaży oraz Specjalistów ds. Marketingu i PR

którzy z sukcesami opracowują i wdrażają strategie marketingowe i sprawnie przeprowadzą proces sprzedaży nieruchomości

Specjalistów ds. Obsługi Posprzedażowej

bo wiemy jak ważnym jest budowanie i zachowanie relacji z klientami.

Oferowane usługi

a

Pozyskiwanie gruntów

Kapital Nieruchomości wyszukuje grunty pod inwestycje oraz dokonuje pełnej analizy stanu prawnego oraz ocenia atrakcyjność przeznaczenia działki, jej położenie i walory inwestycyjne.

a

Analizy rynkowe oraz studium uwarunkowań

Poddajemy analizie uwarunkowania mocnych i słabych stron inwestycji, oceniamy opłacalność inwestycji oraz analizujemy lokalne uwarunkowania jak i rozwiązania i optymalizacje projektowe.

a

Obsługa Prawna

Zapewniamy pełną obsługę prawną realizacji inwestycji deweloperskich i budowalnych, w tym sporządzanie projektów umów, regulaminów oraz zapewniamy stałe konsultacje prawne.

a

Finansowanie

Udzielamy wsparcia w pozyskaniu finansowania Inwestycji, analizie ofert, skompletowaniu dokumentacji, jak również zapewniamy negocjacje warunków umowy kredytowej.

a
a

Marketing

Dla inwestycji deweloperskich zapewniamy kompleksową strategię działań marketingowych, włącznie z Brandingiem Inwestycji. Dopasujemy wszystkie niezbędne działa, które wypromują inwestycję i będą wsparciem dla działu sprzedaży.

Sprzedaż

Doświadczony i dedykowany zespół sprzedaży realizuje strategie sprzedażowe oraz zapewnia pełne wsparcie w całym procesie sprzedaży.

Raportowanie

Zapewniamy raportowanie naszych działań w cyklach ustalonych z Klientem, stąd zawsze można weryfikować postępy prac i/lub sprzedaży.

You don't have permission to register