kapital nieruchomości - logo

+48 575 739 839

biuro@kapitalnieruchomosci.pl

365.759
Ikona metrażu nieruchomości Metraż: 66,19
Ikona typu układu nieruchomości Układ: 3 Pokoje
Ikona typu umeblowania Umeblowane: nie
Ikona ceny za m² nieruchomości Cena za m²: 5526 zł

Nowoczesne i prestiżowe mieszkanie w Inwestycji „Słoneczna Polana” !

Na sprzedaż - rynek pierwotny
ID: B1/0/7
Dane nieruchomości
Property bedroom icon Pokoje: 3
Property bathroom icon Łazienki: 1
Property size icon Metraż: 66,19 m²
Property floor icon Piętro: parter
Property total floors icon Łącznie pięter: 3
Property year built icon Rok budowy: 2020
Property heating icon Ogrzewanie: kotłownia
Property accommodation icon Umeblowane: nie
Property parking icon Parking: podziemny i naziemny
Property additional space icon Ogród: tak
Property garages size icon Balkon: tak
Property garages icon Winda: tak
Opis nieruchomości

Słoneczna Polana to nowoczesne, prestiżowe apartamenty w wyjątkowej lokalizacji – w samym sercu Gór Stołowych w Kudowie-Zdroju. Znajdziesz tu wszystko, co potrzebne by cieszyć się spokojnym życiem w komfortowym otoczeniu – począwszy od wysokiego standardu samych apartamentów, a skończywszy na unikatowej okolicy.

LOKALE MIESZKALNE

Na trzech piętrach Budynku B1 zlokalizowanych zostało 31 nowoczesnych lokali mieszkalnych, doskonałych zarówno dla osób prywatnych, jak i atrakcyjnych dla inwestorów. Metraż mieszkań zaczyna się już od około 31,5 m2 a kończy nawet na niezwykle komfortowych lokalach
o powierzchni około 75 m2. Lokale są w pełni funkcjonalne oraz ustawne. Do każdego mieszkania przynależy przestronny balkon lub taras, a do mieszkań na parterze przylegają indywidualne ogródki. Dodatkowym atutem inwestycji jest podziemny garaż z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi. Na terenie inwestycji znajduje się także 16 miejsc postojowych naziemnych.

BUDYNEK

Budynek bardzo dobrze koresponduje z okolicą oraz wpisuje się w architekturę sąsiadującej przestrzeni. Budynek wyposażony jest w windę. Wewnątrz budynku zainstalowana została niezwykle nowoczesna wentylacja mechaniczna. Wewnętrzna przestrzeń działki to dużo zieleni, która doskonale komponuje się z otoczeniem osiedla. Stanowi ona idealną harmonię dla nowoczesnej architektury, nadając Słonecznej Polanie parkowego charakteru.

LOKALIZACJA

Inwestycja Słoneczna Polana zlokalizowana jest w Kudowie-Zdroju – miejscowości o walorach uzdrowiskowych, położonej na południowych stokach Sudetów Środkowych, w masywie Gór Stołowych. Bezpośrednie wejście na teren inwestycji jest zlokalizowane od
ul. Bluszczowej, zaledwie kilka kroków od Parku Zdrojowego – największej atrakcji tego urokliwego miasta. Atutem położenia Inwestycji jest bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura rowerowa przejawiająca się w ilości ścieżek. Ponadto, region ten charakteryzuje się całorocznym ruchem turystycznym.

KONTAKT

Zainteresowała Cię ta Inwestycja? Zarezerwuj Swoje mieszkanie już dziś!

Zapraszamy do kontaktu z Biurem sprzedaży: KAPITAL Nieruchomości. W celu omówienia szczegółów związanych z Inwestycją, prowadzimy konsultacje telefoniczne, mailowe oraz bezpośrednio w Dziale Sprzedaży. Jesteśmy do Państwa dyspozycji we Wrocławiu, Al. Jana Matejki 2c/3, od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 17.00 lub pod numerem telefonu: +48 577 355 075.

Zapraszamy także na stronę poświęconą Inwestycji: www.osiedleslonecznapolana.com

Lokalizacja
Pełny adres: Pogodna, 57-350 Kudowa-Zdrój, Polska
Adres skrócony: ul. Bluszczowa
Kod pocztowy: 57-350
Kraj: PL
Dodatkowo zawiera
You don't have permission to register