kapital nieruchomości - logo

+48 575 739 839

biuro@kapitalnieruchomosci.pl

Ikona metrażu nieruchomości Metraż: 43,92m2
Ikona typu układu nieruchomości Układ: 2 Pokoje
Ikona typu umeblowania Umeblowane: nie
Ikona ceny za m² nieruchomości Cena za m²:

Komfortowe mieszkanie w inwestycji Brochów Park

Na sprzedaż - rynek pierwotny
ID: A216
Dane nieruchomości
Property bedroom icon Pokoje: 2
Property bathroom icon Łazienki: 1
Property size icon Metraż: 43,92m2
Property floor icon Piętro: drugie
Property total floors icon Łącznie pięter: 3
Property year built icon Rok budowy: 2020
Property heating icon Ogrzewanie: centralne
Property accommodation icon Umeblowane: nie
Property parking icon Parking: podziemny i naziemny
Property additional space icon Ogród: nie
Property garages size icon Balkon: tak
Property garages icon Winda: tak
Opis nieruchomości

Brochów Park to inwestycja realizowana we Wrocławiu, przy ulicy bocznej od ul. Centralnej, położona przy Parku Brochowskim. Taka lokalizacja sprawia, że jest to doskonała propozycja dla osób w każdym wieku, ceniących ciszę, kontakt z naturą i możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu w sąsiedztwie miejsca zamieszkania.

W nawiązaniu do charakteru okolicy, inwestycja będzie bardzo kameralna. W trzech budynkach, liczących jedynie 3 kondygnacje, znajdzie się 86 mieszkań, od kawalerek, po mieszkania 4- pokojowe. Głównym założeniem projektu był komfort przyszłych mieszkańców, dlatego we wszystkich budynkach znajdą się windy, a funkcjonalne mieszkania będą posiadały przestronne balkony i tarasy. Do lokali położonych na parterze będą przylegały ogródki (o pow. nawet 360 m2). Pod każdym z budynków znajdą się podziemne miejsca postojowe, będzie także możliwość zakupu komórek lokatorskich.

Mieszkania będą przekazywane Klientom w III kwartale 2020 roku.

Wyjątkowa lokalizacja

Inwestycja położona jest przy Parku Brochowskim, o pow. 8 ha, który jest najstarszym parkiem w aktualnych granicach Wrocławia. W parku znajduje się niezwykły labirynt, oczko wodne, plac zabaw oraz fontanna. W ramach WBO Park Brochowski w 2019 roku zostanie oświetlony.

Pełna infrastruktura

W najbliższej okolicy inwestycji zapewniona jest pełna dostępność usług. Na piechotę można dojść do przedszkola (6 minut), szkoły podstawowej (8 minut), sklepu (5 minut), Kościoła (6 minut), czy na nowo wyremontowaną stację PKP (9 minut).

Kameralna inwestycja

Forma architektoniczna inwestycji Brochów Park nawiązuje do spokojnego, kameralnego charakteru okolicy, w której znajdują się głównie domy jednorodzinne i taka forma zabudowy jest również przewidziana w MPZP. Budynki będę posiadały tylko 3 kondygnacje- parter, pierwsze piętro i poddasze.

Komfortowe rozwiązania

Głównym celem było zapewnienie komfortu przyszłym mieszkańcom, dlatego w każdym budynku znajdować się będzie winda oraz parking podziemny, a na terenie inwestycji zaprojektowano plac zabaw oraz stanowiska na rowery.

Funkcjonalne układy

Bez względu na metraż, wszystkie układy zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnej funkcjonalności. Duża przestrzeń dzienna, dobre doświetlenie, ustawne pokoje- to zalety mieszkań w inwestycji Brochów Park.

Wypoczynek i relaks

W celu zapewnienia przyszłym właścicielom przestrzeni do wypoczynku w mieszkaniach zaprojektowano duże balkony i tarasy, a w przypadku lokali położonych na parterze- ogródki o powierzchni nawet 360 m2.

 

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem mieszkania w Inwestycji Brochów Park lub chciałbyś dowiedzieć się więcej o inwestycji, zapraszamy do kontaktu z naszymi Doradcami ds. Nieruchomości:

 

Magdalena Piesak

Telefon: +48 577 355 075,

e-mail: m.piesak@kapitalnieruchomosci.pl

 

Paweł Maciaszek

Telefon: +48 790 428 271,

e-mail: p.maciaszek@kapitalnieruchomosci.pl

 

Bartłomiej Stanuch

Telefon: +48 570 665 333

e-mail: b.stanuch@kapitalnieruchomosci.pl

Lokalizacja
Pełny adres: Brochów, Wrocław, Polska
Adres skrócony:
Kod pocztowy:
Kraj: PL
Dodatkowo zawiera